ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМЧитати повністю

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМ

Студенти та викладачі факультету агрономії зустрілися із надзвичайним героєм – Сергієм Біднячуком, екс-ротним 160 батальйону територіальної оборони, який не лише відображає відвагу в обличчі війни, але й є символом вірності та любові до України.

09.04.2024
ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУЧитати повністю

ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ

Студенти факультету агрономії з ентузіазмом та відповідальністю долучилися до важливого проекту – плетіння маскувальних сіток, що відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та ефективності операцій ЗСУ. . .

Вебінар: «Функції та значення мікроелементів у живленні рослин»Читати повністю

Вебінар: «Функції та значення мікроелементів у живленні рослин»

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки та в рамках реалізації німецько-українського проєкту «FABU» 23 квітня п.р. проводитиме он-лайн вебінар: «Функції та значення мікроелементів в живленні рослин» за участю провідних німецьких експертів.

СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА НА ПІДТРИМКУ ЗСУЧитати повністю

СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Студенти та науково-педагогічні працівники факультету агрономії долучилися до ініціативи підтримки Збройних Сил України, збираючи необхідні побутові речі для військових на передовій. Ця акція стала виявом безмежного патріотизму та громадянської активності, підкреслюючи готовність українського суспільства допомагати в складні часи. . .

ФАКУЛЬТЕТ АГРОНОМІЇ ДОПОМАГАЄ ПОРАНЕНИМ ВІЙСЬКОВИМЧитати повністю

ФАКУЛЬТЕТ АГРОНОМІЇ ДОПОМАГАЄ ПОРАНЕНИМ ВІЙСЬКОВИМ

Факультет агрономії виявив велику відповідальність, організувавши благодійну акцію для підтримки поранених військових. Студенти та викладацький персонал вирішили об'єднати зусилля, щоб зібрати кошти та необхідні речі для тих, хто опинився у складній життєвій ситуації. Їхня спільна ініціатива не тільки призвела до успішної закупівлі товарів, але й принесла велику радість та підтримку пораненим військовим. . .

02.04.2024
Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу ” Збереження родючості ґрунтів”Читати повністю

У 2023/2024 навчальному році на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів»

27.03.2024
СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ОБ'ЄДНАНІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВИХЧитати повністю

Студенти факультету агрономії ініціювали систематичне збирання макулатури, пластикових пляшок і пластмасових кришечок з метою подальшої їх переробки та використання для благодійних цілей. . .

Вступ 2024Читати повністю

Вступ 2024

Міністерство освіти і науки України інформує про затверджений Порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році.

15.02.2024
УВАГА КОНКУРС!!!! «Органічне виробництво – перспективи для молоді».Читати повністю

УВАГА КОНКУРС!!!! «Органічне виробництво – перспективи для молоді».

Нині у світі популярним є якісне харчування та здоровий спосіб життя заради майбутнього нації. Уряд підтримує Європейський зелений курс спрямований на всебічне розв’язання проблем продовольчих систем, а ключовим моментом є нерозривний зв’язок між здоровими людьми, здоровим суспільством і здоровою планетою.

27.12.2023
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 АгрономіяЧитати повністю

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання й активізації науково-дослідної роботи студентів університету факультетом агрономії було організовано та проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 Агрономія.

Практика вирощування покривних культур в різних регіонах УкраїниЧитати повністю

Практика вирощування покривних культур в різних регіонах України

Продовольча та сільськогосподарська організація 00Н (ФАО) спільно з Науково-методичний центром ВФПО 22 грудня 2023 р. проводить практичні семінари «Практика вирощування покривних культур в різних регіонах України» та «Зміна клімату та сільське господарство в Україні: Чому це важливо і як про це говорити» Дата проведення: 22 грудня 2023 р. Початок роботи: 9.00 год. Місце проведення: м. Київ, вул. Смілянська, 11, Науково-методичний центр ВФІГО.

15.12.2023
Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Третій рівень вищої освіти – доктор філософії PhD намічає здатність розв’язувати комплексні проблеми в галузі аграрних наук та продовольства, що передбачає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних наукових знань та/або професійної практики.