Штучний інтелект ChatGPT Читати повністю

Штучний інтелект ChatGPT

Нещодавно штучний інтелект ChatGPT став доступним для використання в Україні. Проте, дискусії щодо нього у сфері наукових досліджень ведуться вже декілька місяців. В чому переваги та недоліки використання таких технологій у вченому середовищі та чи можна використовувати ChatGPT для наукових цілей. Для чого не слід використовувати ChatGPT?

24.01.2023
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ-СТЕЙКХОЛДЕРІВ УМАНСЬКОГО НУС З РІДНОЮ АЛЬМА-МАТЕРЧитати повністю

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ-СТЕЙКХОЛДЕРІВ УМАНСЬКОГО НУС З РІДНОЮ АЛЬМА-МАТЕР

До рідної альма-матер з діловим візитом завітали: випускник факультету агрономії, академік-секретар відділення землеробства, меліорації і механізації Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук, академік Віктор Камінський; випускник факультету плодоовочівництва, провідний фахівець інституту землеробства, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААНУ Анатолій Бондарчук; випускник факультету агрономії, засновник і керівник агрофірми «Ольгопіль» Вінницької області, кандидат сільськогосподарських наук, повний кавалер орденів «За заслуги» Павло Каленич і його заступник, директор ТОВ АФ «Україна-О», випускник факультету економіки і підприємництва Михайло Федчишен; випускник факультету агрономії, засновник і керівник фермерського господарства ТАРГЕТ-«Лан» Вінницької області Володимир Павельський.

AGRIACADEMY – ОНЛАЙН ОСВІТА ДЛЯ АГРАРІЇВЧитати повністю

AGRIACADEMY – ОНЛАЙН ОСВІТА ДЛЯ АГРАРІЇВ

15-го грудня, розпочав роботу освітній безоплатний онлайн-простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy. Окрім представників аграрного сектору країни, платформа буде цікавою та корисною для студентів і викладачів профільних ЗВО.

05.12.2022

На 86-тому році життя перестало битись серце чудової людини, вченого, викладача Мішкурова Юрія Миколайовича

24.11.2022
Всеукраїнська студентська наукова конференціяЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Кафедрою рослинництва факультету агрономії Уманського НУС було проведено Всеукраїнську студентську наукову конференцію, присвячену дослідженням сучасного стану та перспективам інноваційного розвитку аграрного сектора економіки України.

24.11.2022
Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!Читати повністю

Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!

Бібліотекою Уманського НУС було проведено конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність», який було приурочений відзначенню Дня відповідальності людини та Міжнародного дня академічної доброчесності.

Вітaємо з Міжнaродним днем студентa!Читати повністю

Вітaємо з Міжнaродним днем студентa!

Бажаємо, Вам, завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в світле майбутнє!

16.11.2022
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Наукова робота студентів – це перший етап, що закладається, при формуванні наукового потенціалу молодих вчених. При правильній організації наукової роботи, можна створити оптимальні умови для формування у студентів стійкої мотивації до навчання, написання наукових робіт, участі у всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах.

Всеукраїнська студентська наукова конференціяЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Факультет агрономії Уманського національного університету садівництва інформує всіх бажаючих про проведення наукової конференції присвяченої дослідженню сучасного стану та перспектив інноваційного розвитку аграрного сектора економіки України.

Співпраця з KernelЧитати повністю

Співпраця з Kernel

Компанія Kernel розпочинає другий сезон (2022/2023) набору на навчання в Open Agro University та формує групи студентів за сімома напрямками: агроном; агроінженер; інженер-механік (виробництво); енергетик; інженер КВПтаА; інженер-технолог (олія); інженер-технолог (елеватори, лабораторії).