24.11.2022
Всеукраїнська студентська наукова конференціяЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Кафедрою рослинництва факультету агрономії Уманського НУС було проведено Всеукраїнську студентську наукову конференцію, присвячену дослідженням сучасного стану та перспективам інноваційного розвитку аграрного сектора економіки України.

24.11.2022
Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!Читати повністю

Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!

Бібліотекою Уманського НУС було проведено конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність», який було приурочений відзначенню Дня відповідальності людини та Міжнародного дня академічної доброчесності.

Вітaємо з Міжнaродним днем студентa!Читати повністю

Вітaємо з Міжнaродним днем студентa!

Бажаємо, Вам, завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в світле майбутнє!

16.11.2022
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Наукова робота студентів – це перший етап, що закладається, при формуванні наукового потенціалу молодих вчених. При правильній організації наукової роботи, можна створити оптимальні умови для формування у студентів стійкої мотивації до навчання, написання наукових робіт, участі у всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах.

Всеукраїнська студентська наукова конференціяЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Факультет агрономії Уманського національного університету садівництва інформує всіх бажаючих про проведення наукової конференції присвяченої дослідженню сучасного стану та перспектив інноваційного розвитку аграрного сектора економіки України.

Співпраця з KernelЧитати повністю

Співпраця з Kernel

Компанія Kernel розпочинає другий сезон (2022/2023) набору на навчання в Open Agro University та формує групи студентів за сімома напрямками: агроном; агроінженер; інженер-механік (виробництво); енергетик; інженер КВПтаА; інженер-технолог (олія); інженер-технолог (елеватори, лабораторії).

28.07.2022
Міжнародний студентський фаховий творчий конкурс  «Аграрні науки і продовольство» за напрямком «Агрономія»Читати повністю

Міжнародний студентський фаховий творчий конкурс «Аграрні науки і продовольство» за напрямком «Агрономія»

Студент 41-а групи факультету агрономії Уманського НУС Танасійчук Ярослав виборов диплом ІІІ ступеня!

Атестаційний екзамен бакалаврівЧитати повністю

Атестаційний екзамен бакалаврів

З 20 по 23 червня 2021 року у дистанційному режимі відбулося засідання екзаменаційної комісії, щодо приймання атестаційного екзамену в студентів 21-мб-а (молодший бакалавр), 31-к-а, 32-к-а, 33-к-а (бакалавр за скороченим терміном навчання) та 41-а, 42-а, 43-аг 44-ас (бакалавр) груп за ступенем вищої освіти бакалавр (денна форма навчання).

10.06.2022
Українські науковці вперше презентували науково-інформаційну систему URIS на міжнародному рівніЧитати повністю

13 травня 2022 року українські дослідники виступили з постерною доповіддю «Creating Ukrainian Research Information System» у межах Міжнародної конференції з сучасних науково-дослідних інформаційних систем CRIS 2022 у м. Дубровик (Хорватія).

Відеоанотація: особливості створення та використанняЧитати повністю

Відеоанотація: особливості створення та використання

Відеоанотація – новий цифровий формат в роботі з науковим дослідженняму, якому акцентується увага на різних частинах дослідження у формі графічного відображення, записаних відеоматеріалів, або навіть презентацій PowerPoint.

Атестація ОС "Бакалавр" (заочна форма навчання)Читати повністю

Атестація ОС "Бакалавр" (заочна форма навчання)

З 01 по 03 червня 2021 року відбулося засідання екзаменаційної комісії у дистанційному режимі, щодо приймання комплексного кваліфікаційного та атестаційного екзамену в студентів 51-з-а, 31-к-з-а та 32-к-з-а/п груп