Благородна справа

Врятувати життя іншій людині можливо, не ризикуючи власним. Для цього вистачить звичайної людяності, гуманності, свідомості  і зовсім небагато зусиль. Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку виникає потреба в переливанні крові за життєвими показниками. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

Систематична здача крові омолоджує організм та покращує роботу імунної системи, печінки, підшлункової залози та інших органів травлення. Загалом, без шкоди для здоров’я, чоловік може здавати кров до п’яти, а жінка до чотирьох разів на рік, але не частіше ніж раз у два місяці.

30 червня в Уманській міській станції переливання крові студенти і викладачі Уманського національного університету садівництва здавали кров для порятунку життя і зберігання здоров'я людей, які цього потребують.

До благородної справи збору крові цього дня долучилися і студенти факультету агрономії , зокрема Кривоклуб Дмитро, Костенко Ірина, Жерехова Анастасія, Степовик Назарій, Прокопченко Владислав, Дрига Андрій, Шептицький Владислав.

Кваліфіковані працівники станції прослідкували, щоб стан їх здоров’я відповідав медичним вимогам.

Студенти відповідально віднеслися до цієї важливої справи і пообіцяли, що і надалі будуть долучатися до таких заходів.

Ірина Рассадіна, к. с.-г. наук, старший викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства