День святого Миколая

Кожного року 19 грудня ми справляємо улюблене всіма дітьми свято День святого Миколая. Ось і нині, за ініціативи керівництва університету студенти факультету агрономії та представники ради студентського самоврядування університету відвідали вихованців обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань.

Студенти підготували різні цікаві конкурси, розважальну програму, подарунки, призи, розвиваючі настільні ігри. Студентами факультетубуло зібрано більше 2500 тис грн., частину з них було витрачено на потреби закладу, а іншу – на подарунки для дітей та солодощі.

В свою чергу діти зустріли гостей яскравим концертом із чудовими піснями, запальними танцями та зворушливими віршами.

Дякуємо колективу центру соціально-психологічної реабілітації дітей за їхню нелегку працю, бажаємо терпіння та наснаги в цій благородній справі.

Антоніна Коханова,
голова ради студентського самоврядування факультету агрономії