Комплексний кваліфікаційний екзамен бакалаврів

З 18 по 21 червня 2018 року відбулося засідання екзаменаційної комісії щодо приймання комплексного кваліфікаційного екзамену в студентів 41-а, 42-аг, 43-ас груп з напряму підготовки 6.090101 «Агрономія» та 21-ка групи  з напряму підготовки 201. «Агрономія».

Головою екзаменаційної комісії був директор Уманської дослідної станції тютюнництва НААН України кандидат сільськогосподарських наук Моргун Андрій Васильович. Інші члени екзаменаційної комісії: завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства, доцент Невлад Володимир Іванович; доцент кафедри рослинництва Кононенко Лідія Михайлівна; доцент кафедри загального землеробства Калієвський Максим Валерійович.

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень підготовки бакалаврів.

Усі 85 студентів показали належний рівень знань з дисциплін, які вивчали впродовж чотирьох років.

Тож вітаємо випускників факультету агрономії з успішним захистом знань. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива, нових вагомих трудових здобутків на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Андрій Новак