Круглий стіл в Науковій бібліотеці

У Науковій бібліотеці Уманського НУС в рамках святкування  ювілею факультету агрономії відбувся круглий стіл до 150-річчя реорганізації Головного училища садівництва в Уманське училище землеробства та садівництва. За сприяння завідувача музею історії університету, директора та співробітників наукової бібліотеки студенти 32-аг та 31-а групи факультету агрономії ознайомилися з історією створення університету. Цікавий і пізнавальний екскурс в історію реорганізації навчального закладу провела Оксана Свистун. Під час доповіді про виготовлення плодово-ягідних вин, Віра Побережець поділилася зі студентами авторським рецептом Василя Пашкевича. Наталія Михайлова представила оригінальні історичні джерела про розвиток і становлення навчального закладу. На завершення заходу третьокурсники подякували за цікаві доповіді та пообіцяли найближчим часом завітати до бібліотеки для детальнішого вивчення історії рідної Альма Матері.

Наталія Полторецька, доцент кафедри рослинництва