Дні європейської спадщини 2018

22–23 вересня рада студентського самоврядування факультету агрономії Уманського національного університету садівництва долучилася до Днів європейської спадщини в м. Умань, під час яких відбулися безкоштовні екскурсії, виставки та майстер-класи під гаслом «Мистецтво обмінів: культурне розмаїття України».

Завдяки відділу туризму Уманської міської ради студенти отримали безцінний досвід роботи волонтерів та мали змогу безкоштовно відвідати різноманітні екскурсії, виставки та майстер-класи.

Серед відвідувачів найпопулярнішою стала екскурсія «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря».

Бажаючі охоче познайомилися з історією одного з найстаріших вищих навчальних закладів України, відвідавши музейну кімнату та оранжерею нашого університету.

Також бажаючі змогли завітати до «Творчої майстерні діда Панаса і Тараса» та Музею культури та побуту Уманщини.

Картинна галерея запросила уманчан і гостей міста відвідати виставку живопису «Умань очима художників», де відвідувачі дізналися про видатних митців сьогодення.

Подібні заходи цікаві необхідні для студентства, адже в Уманському НУС багато ініціативної молоді, яка прагне пізнавати світ, а даний проект мотивує нас на нові звершення.

Антоніна Коханова,

студентка факультету агрономії