9 травня студенти Уманського НУС, випускники "Академії молодіжного лідера" відвідали ветерана, учасника бойових дій Чістова Леоніда Федоровича.

Студенти агрономічного та інженерно-технологічного факультетів завітали з квітами, смаколиками та щирими побажаннями здоров`я, довголіття. Леонід Федорович разом з дружиною ділилися спогадами про війну, про трудовий та життєвий шлях.

Пам’ятаємо тих, хто загинув.

Шануємо тих , хто живий! З Днем перемоги !У пам’ятні дні студенти Уманського НУС відвідали ветерана, учасника бойових дій Чистова Леоніда Федоровича.

Леонід Федорович 1925 року народження , народився в селі Іваново. В 17 років пішов добровольцем на службу в військове училище , відразу після закінчення  потрапив на фронт, 9 місяців служив у військах протиповітряної оборони.

«9 травня 4 ранку я часовий , починають бігти солдати , я розгубився, стрілять чи ні, пілоти сіли в літак, злетіли,інші солдати  почали стріляти в повітря. Це була перемога , наша перемога» згадує Леонід.

Чистов Леонід після закінчення війни не залишив службу, та продовжив кар’єру військовослужбовця. Служив в Китаї , де отримав орден , в Латвії , Литві та багато інших країнах.

Закінчивши військову службу капітаном, пішов у відставку,  він назавжди залишався відданим своїй країні та не лишився без уваги , у 2005 році президент Віктор Ющенко присвоїв звання майора. На сьогоднішній день Леонід Федорович за свої заслуги перед країною отримав звання полковника.

Пам’ятаємо тих, хто загинув.

Шануємо тих , хто живий! З Днем перемоги !