Спортивні змагання на Кубок декана на факультеті агрономії

Радою студентського самоврядування факультету агрономії Уманського національного університету садівництва були проведені спортивні змагання на Кубок декана присвячені 150-річчю факультету. Цей захід дав можливість студентам І курсу ближче познайомитись і згуртуватись, а кураторам – краще пізнати своїх підопічних.

Відкрили цей захід голова рада студентського самоврядування Антоніна Коханова та член ради Ігор Васюта, які й представили журі змагань: заступників декана Лідію Кононенко, Андрія Новака та викладачів кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Володимира Бурбу, Наталію Гребінюк та Віктора Колібабчука.

Після цього відбулися змагання на Кубок декана факультету. З кожної групи були створені команди, які й боролися за головний приз.

Цікаві завдання чекали студентів під час конкурсів «Перетягування линви» «Іжачок», «Хто сильніший» «Найспритніші», «Хто швидше».

На спортивному майданчику Білогрудівсього лісу вирував шквал позитивних емоцій та спортивного азарту. Студенти вболівали та всіляко підтримували свої команди.

Журі, важко було визначити переможців – адже розрив між командами був мінімальним. Всі команди були нагороджені грамотами.

Тож почесне третє місце розділили між собою команди студентів 11 та  12 -к-а груп,  друге місце вибороли студенти 12 -а групи, а головний приз – Кубок декана здобули студенти 11 -а групи.

І звичайно, що після таких силових змагань для відновлення сил та енергії на хлопців чекав козацький куліш та інші ласощі.

Деканат факультету агрономії висловлює слова подяки викладачам кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Володимиру Бурбі, Наталії Гребінюк та Віктору Колібабчуку, кураторам груп першого курсу нашого факультету – Ігорю Прокопчуку, Віталію Крижанівському, Віталію Борисенку, Сергію Усику, Жанні Новак та Андрію Новак, а також голові раді студентського самоврядування Антоніні Кохановій за допомогу в організації та проведенні цього заходу.

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії