Виставка композицій «Дари осені»

Незабаром свято Покрови Пресвятої Богоридиці – головне християнське свято осені. Здавна воно вважалось кінцем осені та початком зими. У цей час закінчуються польові роботи на землі, зібрано врожай, у багатьох господарствах проводяться обжинки, свято врожаю і з’являється можливість трохи перепочити. Саме в цей період студенти факультету агрономії Уманського НУС організували виставку «Дари осені». Кожна група готувала і представляла свої композиції. Осторонь не залишився жоден: ні студенти, ні керівники груп.

Як завжди вражали фантазія, талант та майстерність виконання робіт студентів 11-а, 11 к-а, 31-а, 32-аг, 11 м-а, 12 м-а, кураторами яких є викладачі кафедри рослинництва. Композиція була зроблена на високому рівні, естетично та дуже гарно оформлена.

Неординарними та яскравими були композиції студентів 23-ас та 14-ас груп (старости Анна Бутрон і Дмитро Пастух, куратори викладачі кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології).

Зачарували своєю екстравагантністю та вишуканістю композиція студентів 13-аг, (староста Дяченко Анна, куратор Ірина Рассадіна)/

Вишуканість і легкий осінній сум відчувався в композиції студентів 22-аг групи (староста Антоніна Коханова).

Цікавими, яскравими, гарними та водночас жартівливими були композиції студентів 42-аг групи (староста Ольга Рябокінь), 12-а (староста Плескач Олег), 21-а (староста Катерина Коваленко), 41-а (староста групи Галасун Богдан).

Композиція «Закохана пара» (12-а)

Красивий і самотній (41-а)

Нікого не залишили байдужими осінні букети з елементами художнього оформлення, чудові квітково-фруктові композиції. Окремі роботи відзначались гумором та легкою іронією, інші – ніжністю та осіннім сумом, але всі вони були пронизані національним колоритом.

Хотілось би відмітити й участь кураторів у цьому заході: Віталія Кравченка, Лесі Вишневської, Наталії Полторецької, Лідії Кононенко, Юрія Накльоки, Інни Конуп, Марини Макарчук, Андрія Новака. Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від деканату факультету. Тож чекаємо від студентства ще на кращі роботи в наступному році!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи