ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОНОМІЯ»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018  навчальному році» на факультеті агрономії Уманського національного університету садівництва 30 листопада 2017 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Агрономія".

Для участі у I етапі олімпіади були запрошені студенти 4‒6 курсів, які навчаються в Уманському НУС за спеціальністю «Агрономія». За результатами олімпіади, яка включала теоретичні питання з шести дисциплін: агрохімії, землеробства, рослинництва, кормовиробництва, захисту рослин, селекції та насінництва та виявлення практичних вмінь і навичок студентів як майбутніх фахівців аграрного виробництва Микола Кравченко студент 13-м-ас групи посів І місце, Людмила Аркуша студентка 43-ас групи, Руслан Голинський і Олексій Макутін студент 41-а групи посіли ІІ місце, Єлизавета Широбокова студентка 41-а групи, Медведчук О.С. студент 14-м-ан групи, Олександр Тополь студент 43-ас групи посіли ІІІ місце.

Вітаємо переможців олімпіади, бажаємо успіхів у навчанні та нових здобутків у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Агрономія».

Олександр Стасінєвич, заст. декана факультету агрономії з наукової роботи, доцент