ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ З ПЕРЕМОГОЮ!

До Дня захисника України в  Уманському національному університеті садівництва радою студентського самоврядування були проведені змагання «Козацькі розваги».

Цьогоріч членами команди факультету агрономії «Соколи» стали студенти: Андрій Башлаєв (22 - м-а), Сергій  Власенко (32 - аг), Ігор Кіяніченко (13 - аг), Олександр Рудий (31 - а), Богдан Руснак  (23 - аг),  Іван Сулима (11 - а).

Цікавими були конкурси «Козацька кмітливість», «На випадок тривоги», «Лист до дівчини», «Ситий козаченько», де студенти всіх факультетів продемонстрували  свою ерудицію, спритність, лицарські якості й, безперечно, здоровий апетит.

Нелегкими й напруженими були змагання: «Сильний козаче» (у цьому конкурсі наш Андрій Башлаєв вже декілька років поспіль перемагає), «Перетягування линви», «Силачі», де хлопцям на швидкість потрібно було  пересунути автомобіль. Та студенти факультету в цих конкурсах стали безперечними переможцями.

Проректор із науково-педагогічної роботи Михайло Мальований та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради Ольга  Ремез вручили студентам Кубок за зайняте І місце у змаганнях, а також вони одержали абонемент в спортивно-оздоровчий клуб «Амарант».

Деканат та студентство вітають команду факультету агрономії з перемогою і бажають, щоб козацький дух, сила, міць та завзяття  не покидали наших славних хлопців. Так тримати!

Антоніна Коханова, голова ради студентського самоврядування факультету агрономії