Захист магістрів за спеціальностями “Селекція і генетика сільськогосподарських культур” і “Насінництво та насіннєзнавство”

Згідно наказу по Уманському НУС за №01–06/4 від 16.01.2017 року в період з 21.02 по 23.02.2017 року на факультеті агрономії працювала екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт за спеціальностями 8.09010105 “Селекція і генетика с.-г. культур” і 8.09010108 “Насінництво та насіннєзнавство”.

Головою Екзаменаційної комісії був завідувач кафедри ботаніки, генетики та фізіології рослин Вінницького національного аграрного університету, професор, кандидат біологічних наук Мамалига Василь Степанович.

Підведення підсумків і прийняття остаточних рішень стосовно оцінки захисту проводилось у присутності тільки членів Екзаменаційної комісії. При цьому враховували актуальність теми досліджень, зміст роботи, вміння робити висновки і пропозиції, рівень відповідей на поставлені членами ЕК питання, наукова і практична підготовленість випускників. Студенти показали високий кваліфікаційний рівень володіння результатами наукової роботи. Отримані в університеті знання вони зможуть з успіхом застосовувати у виробництві.

За результатами захисту за спецільністю “Селекція і генетика сільськогосподарських культур” 11 студентів отримали оцінку «відмінно», чотири студенти – «добре», за спеціальністю “Насінництво та насіннєзнавство” сім студентів оцінено на «відмінно» і троє на оцінку «добре». За результатами успішності в магістратурі та захисту дипломної роботи диплом з відзнакою отримали такі студенти, як: Грабовий Дмитро Ігорович, Рижук Тетяна Олексіївна, Гриценко Віталій Олексійович.

Рішенням Екзаменаційної комісії кваліфікація 2213.1 – «Дослідник із генетики і селекції сільськогосподарських культур» присвоєна 15 студентам-випускникам, а кваліфікація 2213.2 – «Агроном з насінництва» – десяти особам.

Ірина Полянецька

секретар екзаменаційної комісії,