Змагання з волейболу з нагоди ювілею факультету агрономії

13 листопада 2018 року у приміщенні спортивного залу Уманського НУС з нагоди святкування 150-річчя факультету агрономії відбулися спортивні змагання з волейболу під промовистою назвою «Виклик» між збірними командами викладачів та студентів факультету.

Волейбол – це гра без зупинок це стукіт м’яча, це скрип кросівок, це потужність.

Для викладачів взяти участь було – це свято!

Хороший спортсмен не той хто напружений, а той хто готовий. Він не думає і не мріє, він готовий до всього що може трапитися. Справа не в тому виграєш або програєш, справа в тому, як ти граєш!

Так і у нас викладачі показали як потрібно тримати удар від студентів, слідуючий матч реванш відбудеться на зимній сесії.