+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 11 травня 2018

Зустріч двох поколінь

День Перемоги – це світле свято всіх від мала до велика. Не забувають про нього і студенти факультету агрономії Уманського НУС, які  в ці дні беруть участь  у впорядкуванні братських могил, проводять вечори-реквієми, на яких переглядають кадри з хроніки воєнних літ, слухають пісні тих часів,  подорожують місцями бойових дій, відвідують ветеранів війни та надають  їм шефську допомогу.

На жаль, час невблаганний і з кожним роком залишається все менше ветеранів, які брали участь у Другій  світовій війні і можуть розповісти про ці події.  Тож відразу після святкового концерту, в  якому брали участь і студенти факультету, члени  ради студентського самоврядування факультету разом з Головою громадської організації Всеукраїнської спілки учасників війни Марією Абрамівною Вельдман з великим задоволенням відвідали шановну людину, учасника війни Єлизавету Андріївну Бойко.  Вона була  свідком  й учасником тих жахливих подій 1941-1945 років і своєю самовідданою  працею  на військовому заводі наближала таку довгождану перемогу.

 

Говорили  по душах, розпитали  про здоров'я, проблеми і життєві турботи. Єлизавета Андріївна розповіла про своє дитинство, юність, як  працювала в конструкторському бюро (КБ) № 46 та свою нелегку молодість, про тяжкі роки окупації і як вони, ще зовсім юні дівчатка, допомагали фронту. Поділилась з нами цікавими фотографіями. 

У свої 94 роки Єлизавета Андріївна  доволі, енергійна, бадьора, хоча помітно як важко дається їй пересування. Найбільшим життєвим надбанням ветерана стали чоловік та нащадки: троє дітей, онуки та правнуки, якими вона живе.

Тож у цей світлий і радісний День Перемоги студенти факультету бажають Вам, Єлизавето Андріївно, міцного здоров’я, ще довгих років життя, мирного неба, благополуччя! Низький Вам уклін, дорогі ветерани!      

Антоніна Коханова,

член ради студентського

самоврядування факультету агрономії