+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 17 вересня 2017

ІІ семестр 2016–2017 н. р. Вступ, 2017 р.

Список

студентів факультету агрономії з визначеним рейтингом

за підсумками семестрового контролю в ІІ семестрі  2016-2017 навчального року

№ з/п

Група

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

Примітка

Студенти ІІІ-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”

1

31-а

Макутін Олексій Володимирович

 

92,05

 

2

31-а

Цимбал Наталія Петрівна

 

88,68

 

3

32-аг

Мись Андрій В'ячеславович

 

86,83

 

4

32-аг

Рябокінь Ольга Олександрівна

 

85,70

 

5

33-ас

Тулій Павло Володимирович

 

83,73

 

6

33-ас

Резнічук Віталій Сергійович 

 

83,05

 

7

31-а

Голинський Руслан Вікторови

 

82,59

 

8

33-ас

Аркуша Людмила Станіславівна

 

82,06

 

9

33-ас

Тополь Олександр Анатолійович

 

82,03

 

10

33-ас

Тімченко Дана Олегівна

 

81,51

 

11

33-ас

Голембовський Віталій Вікторович

 

81,05

 

12

31-а

Риженко Олександр Миколайович

 

80,05

 

13

33-ас

Бабій Микола Миколайович 

 

79,60

 

14

31-а

Штельмах Олександр Васильович 

 

79,32

 

15

31-а

Кіснічук Костянтин Ігорович

 

79,23

 

16

32-аг

Бабінська Анна Русланівна

 

77,65

 

17

31-а

Борденюк Андрій Васильович

 

77,59

 

18

33-ас

Завалко Олексій Сергійович

 

77,42

 

19

31-а

Широбокова Єлизавета Олександрівна

 

77,41

 

20

33-ас

Махотін Владислав Андрійович

 

77,33

 

21

32-аг

Видаєва Аліса Василівна

 

77,04

 

22

31-а

Зірник Олександр Віталійович

 

77,01

 

23

33-ас

Дуковський Олександр Ігорович

 

74,05

 

24

32-аг

Рижук Володимир Олегович

 

71,24

 

25

31-а

Онищук Євгеній Олександрович

 

69,50

 

26

31-а

Лісніченко Віталій Юрійович

 

66,23

 

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Бакалавр” (скорочений термін навчання)

.

1

14-ак

Флоренко Владислав Петрович

 

86,00

2

14-ак

Мазур Сергій Вадимович

 

85,05

3

14-ак

Антонюк Віталій Олександрович

 

80,43

4

14-ак

Гончарук Михайло Вікторович

 

79,68

5

14-ак

Шкіндер Олександр Русланович

 

77,30

6

14-ак

Бабінська Дарія Олександрівна

 

76,18

7

14-ак

Корінчук Євгеній Романович

 

67,80

 

 

 

 

Студенти V-го курсу, освітній рівень “Магістр”

 

 

 

 

 

 

1

54-см

Василів Христина Миколаївна

 

96,91

 

2

52-ам

Мельниченко Іван Дем`янович

 

93,10

 

3

54-см

Кищенко Юлія Володимирівна

 

91,44

 

4

53-ам

Чередайко Віктор Володимирович

 

91,10

 

5

55-нм

Сінченко Аліна Ігорівна

 

90,55

 

6

55-нм

Хоменко Віталій Олександрович

 

89,80

 

7

54-см

Сучек Юрій Юрійович

 

89,66

 

8

54-см

Чернюк Богдан Андрійович

 

88,32

 

9

55-нм

Мандра Анастасія Олександрівна

 

88,18

 

10

54-см

Драган Сергій Володимирович

 

86,47

 

11

53-ам

Івангородська Світлана Олександр.

 

86,40

 

12

53-ам

Ільніцька Юлія Віталіївна

 

85,70

 

13

55-нм

Малюта Яна Валеріївна

 

84,15

 

14

52-ам

Трус Людмила Олександрівна

 

82,80

 

15

52-ам

Дячок Андрій Андрійович

 

82,30

 

16

52-ам

Пушкаш Руслан Володимирович

 

79,50

 

17

54-см

Разрешенко Ірина Олегівна

 

78,34

 

18

54-см

Сиротенко Наталія Петрівна

 

75,31

 

19

53-ам

Слинько Олександр Андрійович

 

75,30

 

20

54-см

Герасименко Андрій Васильович

 

75,07

 

21

52-ам

Братко Віталій Михайлович

 

73,70

 

22

55-нм

Ярова Наталія Василівна

 

72,50

 

23

52-ам

Семененко Максим Миколайович

 

71,40

 

24

55-нм

Розум Роман Михайлович

 

71,13

 

25

53-ам

Григораш Андрій Сергійович

 

70,20

 

 

 

 

 

 

 

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”

(за результатами вступних іспитів, 2017 р.)

 

 

 

 

 

 

1

11-а

Марущак Анастасія Сергіївна

 

170,145

 

2

12-а

Плескач Олег Сергійович

 

165,457

 

3

12-а

Дубровська Вероніка Ігорівна

 

164,051

АТО

4

13-аг

Мікульський Ярослав Валерійович

 

163,211

 

5

14-ас

Пастух Дмитро Сергійович

 

162,423

 

6

11-а

Прудиус Євгеній Васильович

 

159,992

 

7

13-аг

Дяченко Анна Олександрівна

 

159,885

 

8

12-а

Кобзар Юлія Володимирівна

 

159,376

Багатодітна родина із зони АТО

9

13-аг

Вишневський Владислав Мирославович

 

159,061

 

10

14-ас

Закутній Олексій Іванович

 

158,903

 

11

11-а

Осадчий Олександр Олександрович

 

158,652

 

12

12-а

Величко Владислав Вікторович

 

158,325

 

13

13-аг

Яворський Єгор Володимирович

 

157,380

 

14

14-ас

Трум Тетяна Юріївна

 

156,991

 

15

14-ас

Арутін Олег Валерійович

 

156,802

 

16

11-а

Яровий Ярослав Володимирович

 

156,402

 

17

14-ас

Кіщук Анжеліка Сергіївна

 

155,646

АТО

18

12-а

Зубрійчук Роман Вікторович

 

155,223

 

19

12-а

Шинкаренко Софія Бободжановна

 

154,760

 

20

13-аг

Кецкало Богдан Ігорович

 

153,755

 

21

14-ас

Клименко Артем Віталійович

 

152,169

 

22

11-а

Транченко Владислав Олександрович

 

151,572

 

23

12-а

Крохмальний Роман Сергійович

 

151,097

Інвалід

24

13-аг

Лиходід Анна Миколаївна

 

149,922

 

25

13-аг

Шептицький Владислав Васильович

 

149,222

 

26

14-ас

Зерник Максим Юрійович

 

148,555

 

27

11-а

Надельнюк Ігор Сергійович

 

147,872

 

28

14-ас

Головатюк Владислав Васильович

 

147,722

 

29

11-а

Санатарчук Анастасія Вікторівна

 

147,347

 

30

13-аг

Ткачук Максим Леонідович

 

147,239

 

31

14-ас

Вознюк Михайло Сергійович

 

145,823

 

32

11-а

Погорілий Антон Олександрович

 

144,510

 

33

11-а

Рибак Анна Вікторівна

 

144,352

 

34

11-а

Трефілова Юлія Віталіївна

 

144,195

 

35

13-аг

Собовий Владислав Віталійович

 

143,985

 

36

14-ас

Шлейко Олександр Васильович

 

143,985

 

37

12-а

Романова Юлія Вікторівна

 

143,419

 

38

13-аг

Кращий Валерій Миколайович

 

142,829

 

39

13-аг

Кисіль Дарина Ігорівна

 

141,831

 

40

12-а

Гинга Денис Едуардович

 

141,774

 

41

13-аг

Ломако Світлана Сергіївна

 

141,270

 

42

12-а

Вершигора Катерина Юріївна

 

141,201

Сирота

43

13-аг

Сухомейло Анастасія Вікторівна

 

140,435

 

44

11-а

Драганюк Дмитро Володимирович

 

140,203

 

45

12-а

Дзюбенко Володимир Миколайович

 

130,147

АТО

46

14-ас

Єденюк Денис Едуардович

 

113,727

Без батьківського піклування

 

 

 

 

 

 

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”, скорочений термін навчання

(за результатами вступних іспитів, 2017 р.)

 

 

 

 

 

 

1

11 к-а

Любченко Володимир Іванович

 

178,70

 

2

11 к-а

Тимошеченко Владислав Костянтинович

 

174,59

 

3

11 к-а

Бабенко Роман Сергійович

 

173,00

 

4

11 к-а

Малахов Олег Миколайович

 

172,39

 

5

11 к-а

Пшеничний Артур Володимирович

 

171,69

 

6

11 к-а

Демиденко Дмитро Володимирович

 

170,57

 

7

11 к-а

Качанов Сергій Валерійович

 

168,98

 

8

11 к-а

Коваленко Віталій Олександрович

 

167,76

 

9

11 к-а

Каюк Сергій Іванович

 

155,88

 

10

11 к-а

Гуральник Юрій Едуардович

 

155,57

 

11

11 к-а

Войтенко Людмила Павлівна

 

153,91

 

12

11 к-а

Євіч Андрій Едуардович

 

153,37

 

13

11 к-а

Довжук Олександр Володимирович

 

152,64

 

14

11 к-а

Шмигіна Анастасія Володимирівна

 

147,27

 

15

11 к-а

Діхтяренко Владислав Вікторович

 

146,47

 

16

11 к-а

Кириленко Олександр Миколайович

 

146,20

 

17

11 к-а

Хараїм Владислав Миколайович

 

146,07

 

18

11 к-а

Зелений Ілля Ігорович

 

145,27

 

19

11 к-а

Гуцалюк Олександр Васильович

 

145,02

 

20

11 к-а

Артьомов Владислав Олексійович

 

144,77

 

21

11 к-а

Кравчук Григорій Іванович

 

144,45

 

22

11 к-а

Риженко Володимир Юрійович

 

144,33

АТО

23

11 к-а

Козак Віталій Миколайович

 

142,35

 

24

11 к-а

Галабурда Володимир Анатолійович

 

141,50

 

25

11 к-а

Бочаров Валерій Сергійович

 

140,76

 

26

11 к-а

Конівщинська Анастасія Вікторівна

 

139,19

 

27

11 к-а

Козюк Тимофій Павлович

 

138,82

 

28

11 к-а

Яровий Святослав Русланович

 

136,81

 

29

11 к-а

Медвідь Іван Юрійович

 

129,58

Сирота

30

11 к-а

Сурін Анастасія Вікторівна

 

129,58

 

31

11 к-а

Мовчан Вадим Васильович

 

129,00

 

32

11 к-а

Козачинський Руслан Миколайович

 

128,59

 

33

11 к-а

Дзюба Олександр Володимирович

 

128,11

Інвалід

34

11 к-а

Гайдаш Олексій Юрійович

 

127,07

 

35

11 к-а

Олійник Тарас Михайлович

 

126,92

 

 

 

 

 

 

 

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Магістр”

(за результатами вступних іспитів, 2017 р.)

 

 

 

 

 

 

1

13 м-ас

Кравченко Микола Андрійович

 

264,77

 

2

12 м-а

Башлаєв Андрій Анатолійович

 

259,08

 

3

14 м-ан

Медведчук Ольга Сергіївна

 

258,27

 

4

12 м-а

Остапенко Ростислав Олександрович

 

257,82

 

5

11 м-а

Мизнікова Єлизавета Ігорівна

 

257,69

 

6

14 м-ан

Наконечний Олександр Володимирович

 

257,55

 

7

14 м-ан

Мошенська Ірина Олександрівна

 

257,24

 

8

11 м-а

Гавриленко Анна Михайлівна

 

256,51

 

9

13 м-ас

Качур Андрій Сергійович

 

254,93

 

10

11 м-а

Колєчкін Владислав Васильович

 

253,73

 

11

12 м-а

Блінова Лілія Юріївна

 

253,55

Сирота

12

12 м-а

Підопригора Олександр Миколайович

 

253,33

 

13

13 м-ас

Горбенко Віталіна Володимирівна

 

252,88

 

14

11 м-а

Криворучко Ярослав Ігорович

 

252,77

 

15

13 м-ас

Сіденко Валентина Григорівна

 

251,62

 

16

12 м-а

Понайда Богдан Степанович

 

251,44

 

17

12 м-а

Лахманюк Олексій Вячеславович

 

249,96

 

18

11 м-а

Гулінський Владислав Віталійович

 

249,65

 

19

13 м-ас

Кириленко Владислав Олександрович

 

249,65

 

20

11 м-а

Красноставський Олександр Юрійович

 

247,98

 

21

14 м-ан

Бойко Тетяна Василівна

 

246,75

 

22

12 м-а

Миргородський Сергій Петрович

 

245,61

 

23

13 м-ас

Румик Костянтин Олегович

 

245,29

 

24

11 м-а

Гребенюк Дмитро Ігорович

 

245,25

 

25

11 м-а

Федоров Руслан Юрійович

 

244,70

 

26

12 м-а

Орел Володимир Олегович

 

244,51

 

27

13 м-ас

Красота Інна Михайлівна

 

243,74

 

28

12 м-а

Діденко Ігор Олександрович

 

242,15

 

29

13 м-ас

Тищенко Артур Володимирович

 

241,87

 

30

11 м-а

Картавенко Андрій Олександрович

 

241,77

 

31

13 м-ас

Гуменюк Олексій Володимирович

 

241,30

 

32

12 м-а

Головатюк Владислав Ярославович

 

240,70

 

33

11 м-а

Панчук Віталій Олегович

 

239,62

 

34

11 м-а

Антошко Владислав Анатолійович

 

239,38

 

35

12 м-а

Довженко Віктор Віталійович

 

238,96

 

36

11 м-а

Погоріла Аліна Сергіївна

 

237,32

 

37

12 м-а

Караван Алла Дмитрівна

 

237,26

 

38

13 м-ас

Єщенко Володимир Олексійович

 

236,15

 

39

12 м-а

Гогота Володимир Михайлович

 

235,75

 

40

11 м-а

Вишневський Сергій Віталійович

 

235,51

 

41

12 м-а

Косарінов Андрій Віталійович

 

235,07

 

42

12 м-а

Янчук Вадим Олегович

 

234,01

 

43

12 м-а

Кисіль Андрій Анатолійович

 

232,58

 

44

13 м-ас

Поліщук Сергій Ігорович

 

231,66

 

45

12 м-а

Караван Альона Дмитрівна

 

230,68

 

46

11 м-а

Пархоменко Артем Олександрович

 

230,56

 

47

12 м-а

Мамалига Андрій Володимирович

 

229,60

 

48

14 м-ан

Горбатюк Василь Олексійович

 

229,08

 

49

13 м-ас

Охрименко Сергій Олександрович

 

228,38

 

50

11 м-а

Приймак Роман Володимирович

 

227,98