+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 03 січня 2018

І семестр 2017–2018 н. р.

Список

студентів факультету агрономії з визначеним рейтингом

за підсумками семестрового контролю в І семестрі  2017-2018 навчального року

№ з/п

Група

Прізвище, ім'я, по батькові

Рейтинговий бал

Примітка

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”

1

11-а

Транченко Владислав Олександр.

 

94,75

 

2

13-аг

Дяченко Анна Олександрівна

 

91,13

АТО

3

14-ас

Трум Тетяна Юріївна

 

91,13

 

4

11-а

Закутній Олексій Іванович

 

90,63

 

5

14-ас

Пастух Дмитро Сергійович

 

90,38

 

6

12-а

Плескач Олег Сергійович

 

88,50

 

7

12-а

Величко Владислав Вікторович

 

87,13

 

8

13-аг

Ломако Світлана Сергіївна

 

87,00

 

9

11-а

Осадчий Олександр Олександрович

 

86,50

 

10

12-а

Кобзар Юлія Володимирівна

 

86,25

Багатодітна родина із зони АТО

11

11-а

Прудиус Євгеній Васильович

 

86,13

 

12

13-аг

Мікульський Ярослав Валерійович

 

85,63

 

13

11-а

Марущак Анастасія Сергіївна

 

85,50

 

14

14-ас

Вознюк Михайло Сергійович

 

85,13

 

15

12-а

Вершигора Катерина Юріївна

 

85,00

Сирота

16

14-ас

Арутін Олег Валерійович

 

84,63

 

17

14-ас

Зерник Максим Юрійович

 

84,63

 

18

13-аг

Яворський Єгор Володимирович

 

83,13

 

19

12-а

Головатюк Владислав Васильович

 

82,38

 

20

12-а

Шинкаренко Софія Бободжановна

 

81,50

 

21

12-а

Романова Юлія Вікторівна

 

81,13

 

22

13-аг

Кисіль Дарина Ігорівна

 

80,88

 

23

14-ас

Кіщук Анжеліка Сергіївна

 

79,25

АТО

24

11-а

Гинга Денис Едуардович

 

79,13

 

25

13-аг

Шептицький Владислав Васильович

 

79,13

 

26

14-ас

Клименко Артем Віталійович

 

79,13

 

27

13-аг

Лиходід Анна Миколаївна

 

78,88

 

28

12-а

Дубровська Вероніка Ігорівна

 

78,75

АТО

29

12-а

Зубрійчук Роман Вікторович

 

78,38

 

30

14-ас

Шлейко Олександр Васильович

 

77,63

 

31

13-аг

Ткачук Максим Леонідович

 

76,75

 

32

13-аг

Сухомейло Анастасія Вікторівна

 

76,38

 

33

11-а

Трефілова Юлія Віталіївна

 

74,88

 

34

13-аг

Кецкало Богдан Ігорович

 

74,63

 

35

11-а

Погорілий Антон Олександрович

 

74,38

 

36

11-а

Надельнюк Ігор Сергійович

 

72,75

 

37

12-а

Дзюбенко Володимир Миколайович

 

72,38

АТО

38

11-а

Рибак Анна Вікторівна

 

71,63

 

39

11-а

Санатарчук Анастасія Вікторівна

 

71,00

 

40

13-аг

Вишневський Владислав Мирославович

 

70,75

 

41

13-аг

Собовий Владислав Віталійович

 

70,25

 

42

14-ас

Грабовий Олександр Олександрович

 

70,13

 

43

11-а

Драганюк Дмитро Володимирович

 

66,13

 

44

11-а

Яровий Ярослав Володимирович

 

65,75

 

 

 

 

 

 

 

Студенти ІІ-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”

 

 

 

 

 

 

1

23-ас

Шевчук Олександр Вікторович

 

94,04

 

2

21-а

Цвігун Олександр Ігорович

 

93,39

 

3

21-а

Жильов В`ячеслав Сергійович

 

91,82

 

4

23-ас

Мельник Дмитро Сергійович

 

91,35

 

5

22-аг

Бондаренко Ярослав Миколайович

 

91,29

 

6

23-ас

Школьний Павло Романович    

 

91,25

 

7

23-ас

Бутрон Анна Олегівна

 

89,57

 

8

23-ас

Кошовий Владислав Петрович

 

89,46

 

9

23-ас

Зеленько Денис Олександрович

 

88,78

Інвалід

10

23-ас

Абрамович Ірина Володимирівна

 

88,64

 

11

22-аг

Крижанівський Станіслав Сергійович

 

85,14

 

12

22-аг

Соколенко Олена Володимирівна

 

85,00

 

13

22-аг

Кучер Владислав Миколайович

 

83,44

 

14

22-аг

Власенко Сергій Олексійович

 

83,29

 

15

22-аг

Коханова Антоніна Андріївна

 

82,16

 

16

23-ас

Мазур Роман Сергійович

 

81,92

 

17

22-аг

Дерев’янко Денис Васильович

 

81,57

 

18

22-аг

Салаєв Владислав Віталійович

 

77,00

 

19

22-аг

Петришина Діана Леонідівна

 

75,57

 

20

21-а

Шворінь Крістіна Віталіївна

 

74,39

 

21

23-ас

Кам`янченко Дмитро Ігорович

 

71,82

 

22

23-ас

Йосипенко Карина Сергіївна

 

71,57

 

23

22-аг

Борійчук Вадим Вікторович

 

71,14

 

24

21-а

Мельник Микола Миколайович

 

67,96

 

25

21-а

Грабчак Богдан Віталійович

 

66,96

 

26

21-а

Васюта Ігор Васильович

 

66,68

 

27

21-а

Кузьменко Артем Юрійович

 

66,11

 

28

21-а

Стець Олег Анатолійович

 

64,96

 

29

21-а

Томчук Олександр Олександрович

 

64,25

 

30

23-ас

Самарук Євген Вікторович

 

64,21

 

31

22-аг

Касьянов Валентин Ігорович

 

64,14

 

32

21-а

Матірний Владислав Валерійович 

 

63,11

АТО

33

22-аг

Гуцаленко Олександр Олександрович

 

61,71

АТО

 

 

 

 

 

 

Студенти ІІІ-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”

1

33-ас

Ющенко Олена Василівна

 

94,10

 

2

31-а

Мартиненко Олександр Віталійович

 

93,62

 

3

32-аг

Щербина Андрій Валерійович

 

92,20

 

4

33-ас

Шклярук Людмила Русланівна

 

90,75

 

5

33-ас

Галасун Богдан Валентинович

 

88,52

 

6

31-а

Горбань Віталій Ігорович

 

87,88

 

7

33-ас

Косенко Анастасія Володимирівна

 

87,67

 

8

33-ас

Миронюк Людмила Миколаївна

 

87,42

 

9

31-а

Ткаченко Юрій Віталійович

 

87,05

 

10

31-а

Лецівський Олексій Васильович

 

84,22

 

11

32-аг

Рибонька Богдан Сергійович

 

83,59

 

12

31-а

Крейтор Володимир Сергійович

 

83,20

 

13

33-ас

Слабенко Вікторія Володимирівна

 

82,92

 

14

31-а

Бовкун Євгеній Олександрович

 

82,07

 

15

33-ас

Василишен Володимир Миколайович

 

81,95

 

16

32-аг

Остапчук Василь Васильович

 

81,29

 

17

32-аг

Бондар Вадим Юрійович

 

81,12

 

18

33-ас

Чередніченко Ігор Олександрович

 

79,08

 

19

32-аг

Зенченко Богдан Олександрович

 

78,87

 

20

31-а

Свид Ростислав Юрійович

 

78,81

 

21

31-а

Никоненко Михайло Петрович

 

78,40

 

22

33-ас

Ігнатов Микола Антонович

 

78,25

 

23

31-а

Руденко Богдан Дмитрович

 

77,87

 

24

33-ас

Яровий Ярослав Олегович

 

77,42

 

25

32-аг

Хомік Віталій Михайлович

 

76,95

 

26

32-аг

Євчук Олександр Ігорович

 

76,04

 

27

32-аг

Андрієнко Роман Володимирович

 

75,83

 

28

33-ас

Шалар Ярослав Олександрович

 

74,92

 

29

31-а

Чорна Вікторія Андріївна

 

72,05

 

30

32-аг

Сичов Дмитро Олегович

 

71,12

 

31

33-ас

Луценко Тарас Володимирович

 

70,42

Інвалід

32

32-аг

Могила Юрій Миколайович

 

70,04

 

 

 

 

 

 

 

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Бакалавр” (скорочений термін навчання)

 

 

 

 

 

 

1

11 к-а

Бабенко Роман Сергійович

 

88,00

 

2

11 к-а

Коваленко Віталій Олександрович

 

85,63

 

3

11 к-а

Каюк Сергій Іванович

 

83,25

 

4

11 к-а

Любченко Володимир Іванович

 

83,25

 

5

11 к-а

Малахов Олег Миколайович

 

83,25

 

6

11 к-а

Гуральник Юрій Едуардович

 

82,75

 

7

11 к-а

Тимошеченко Владислав Костянтинович

 

82,63

 

8

11 к-а

Хараїм Владислав Миколайович

 

82,00

 

9

11 к-а

Шмигіна Анастасія Володимирівна

 

80,13

 

10

11 к-а

Войтенко Людмила Павлівна

 

79,88

 

11

11 к-а

Артьомов Владислав Олексійович

 

71,25

АТО

12

11 к-а

Довжук Олександр Володимирович

 

69,88

 

13

11 к-а

Козюк Тимофій Павлович

 

68,13

 

14

11 к-а

Олійник Тарас Михайлович

 

68,00

 

15

11 к-а

Дзюба Олександр Володимирович

 

66,63

Інвалід 

18

11 к-а

Галабурда Володимир Анатолійович

 

66,63

16

11 к-а

Кравчук Григорій Іванович

 

66,00

Напівсирота

17

11 к-а

Риженко Володимир Юрійович

 

65,63

АТО

19

11 к-а

Медвідь Іван Юрійович

 

63,50

Сирота

 

 

 

 

 

 

Студенти ІV-го курсу, освітній рівень “Бакалавр”

 

 

 

 

 

 

1

41-а

Макутін Олексій Володимирович

 

93,06

 

2

42-аг

Рябокінь Ольга Олександрівна

 

92,59

 

3

42-аг

Мись Андрій В'ячеславович

 

92,22

 

4

43-ас

Тулій Павло Володимирович

 

92,07

 

5

43-ас

Тополь Олександр Анатолійович

 

90,22

 

6

41-а

Голинський Руслан Вікторови

 

89,83

 

7

43-ас

Аркуша Людмила Станіславівна

 

87,59

 

8

41-а

Перканюк (Цимбал) Наталія Петрівна

 

87,50

 

9

43-ас

Тімченко Дана Олегівна

 

86,60

 

10

42-аг

Видаєва Аліса Василівна

 

86,29

 

11

43-ас

Завалко Олексій Сергійович

 

85,82

 

12

41-а

Широбокова Єлизавета Олександрівна

 

85,39

 

13

43-ас

Точенюк Марія Олегівна

 

83,49

 

14

43-ас

Голембовський Віталій Вікторович

 

82,38

 

15

41-а

Риженко Олександр Миколайович

 

82,28

 

16

41-а

Онищук Євгеній Олександрович

 

80,72

 

17

42-аг

Бабінська Анна Русланівна

 

80,65

 

18

41-а

Штельмах Олександр Васильович 

 

80,61

 

19

41-а

Борденюк Андрій Васильович

 

80,39

 

20

42-аг

Масорін Олександр Вікторович

 

79,73

 

21

43-ас

Бабій Микола Миколайович 

 

79,60

 

22

43-ас

Махотін Владислав Андрійович

 

79,21

 

23

41-а

Мартинюк Вадим Анатолійович

 

77,94

 

24

41-а

Цегельник Вячеслав Валерійович

 

77,39

 

25

43-ас

Резнічук Віталій Сергійович 

 

77,04

 

26

41-а

Лісніченко Віталій Юрійович

 

76,94

 

27

41-а

Ковалик Ірина Михайлівна

 

76,50

 

28

41-а

Мамалига Олександр Володимир

 

76,28

 

29

43-ас

Дуковський Олександр Ігорович

 

75,71

 

30

42-аг

Владов Артем Володимирович

 

75,47

 

31

43-ас

Прокопчук Леонід Вікторович

 

74,38

 

32

42-аг

Рижук Володимир Олегович

 

73,46

 

33

43-ас

Журба Олег Юрійович

 

73,16

 

34

43-ас

Околіта Роман Сергійович

 

72,16

 

35

41-а

Мельниченко Ілля Олегович  

 

71,94

 

36

41-а

Лисенко Микола Сергійович

 

71,39

 

37

41-а

Самойленко Владислав Леонідович

 

71,06

 

38

43-ас

Даскал Ігор Олексійович

 

69,04

 

39

41-а

Плодистий Сергій Анатолійович

 

68,94

 

40

41-а

Зірник Олександр Віталійович

 

68,87

 

41

43-ас

Кононенко Максим Олександ.

 

67,60

 

42

42-аг

Сидор Віталій Ігорович

 

67,37

 

 

 

 

 

 

 

Студенти ІІ-го курсу, освітній рівень “Бакалавр” (скорочений термін навчання)

.

1

24 к-а

Флоренко Владислав Петрович

 

93,54

 

2

24 к-а

Шкіндер Олександр Русланович

 

84,77

 

3

24 к-а

Низькодуб Владислав Володимирович  

 

83,66

АТО

4

24 к-а

Антонюк Віталій Олександрович

 

83,55

 

5

24 к-а

Василенко Максим Васильович

 

82,96

 

6

24 к-а

Мазур Сергій Вадимович

 

82,77

 

7

24 к-а

Кривий Олександр Володимирович

 

72,22

 

8

24 к-а

Жовнір Станіслав Володимирович

 

71,77

 

9

24 к-а

Рижа Мар`яна Романівна

 

70,81

 

10

24 к-а

Кулик Ірина Олегівна

 

70,55

 

11

24 к-а

Гирич Олександр Олексійович

 

67,18

 

12

24 к-а

Топонар Микола Петрович

 

67,11

 

13

24 к-а

Войтенко Владислав Григорович

 

66,73

 

14

24 к-а

Орловський Ярослав Олександрович

 

65,25

 

15

24 к-а

Барановський Андрій Русланович

 

65,22

 

16

24 к-а

Вишневецький Павло Олександрович 

 

65,11

Сирота

17

24 к-а

Корінчук Євгеній Романович

 

63,22

 

 

 

 

 

 

 

Студенти І-го курсу, освітній рівень “Магістр”

1

13 м-ас

Єщенко Володимир Олексійович

 

91,88

 

2

12 м-а

Блінова Лілія Юріївна

 

91,38

Сирота

3

13 м-ас

Кравченко Микола Андрійович

 

90,88

 

4

14 м-ан

Медведчук Ольга Сергіївна

 

89,63

 

5

13 м-ас

Горбенко Віталіна Володимирівна

88,00

 

6

14 м-ан

Мошенська Ірина Олександрівна

 

86,75

 

7

12 м-а

Караван Альона Дмитрівна

 

85,50

 

8

13 м-ас

Сіденко Валентина Григорівна

 

84,63

 

9

12 м-а

Караван Алла Дмитрівна

 

84,13

 

10

13 м-ас

Гуменюк Олексій Володимирович

 

83,25

 

11

13 м-ас

Кириленко Владислав Олександрович

 

83,25

 

12

11 м-а

Погоріла Аліна Сергіївна

 

82,00

 

13

11 м-а

Пархоменко Артем Олександрович

 

81,88

 

14

12 м-а

Башлаєв Андрій Анатолійович

 

80,63

 

15

11 м-а

Гавриленко Анна Михайлівна

 

80,38

 

16

11 м-а

Картавенко Андрій Олександрович

 

80,25

 

17

12 м-а

Діденко Ігор Олександрович

 

80,13

 

18

12 м-а

Янчук Вадим Олегович

 

79,75

 

19

11 м-а

Криворучко Ярослав Ігорович

 

78,38

 

20

14 м-ан

Наконечний Олександр Володимирович

 

78,38

 

21

13 м-ас

Красота Інна Михайлівна

 

77,38

 

22

12 м-а

Мамалига Андрій Володимирович

 

77,00

 

23

11 м-а

Антошко Владислав Анатолійович

 

76,75

 

24

13 м-ас

Румик Костянтин Олегович

 

75,63

 

25

11 м-а

Колєчкін Владислав Васильович

 

74,88

 

26

13 м-ас

Тищенко Артур Володимирович

 

74,88

 

27

12 м-а

Лахманюк Олексій Вячеславович

 

74,75

 

28

11 м-а

Федоров Руслан Юрійович

 

74,50

 

29

11 м-а

Гребенюк Дмитро Ігорович

 

74,00

 

30

12 м-а

Понайда Богдан Степанович

 

73,13

 

31

12 м-а

Орел Володимир Олегович

 

72,88

 

32

11 м-а

Мизнікова Єлизавета Ігорівна

 

72,75

 

33

12 м-а

Підопригора Олександр Миколайович

 

72,75

 

34

12 м-а

Довженко Віктор Віталійович

 

72,63

 

35

13 м-ас

Охрименко Сергій Олександрович

 

71,50

 

36

11 м-а

Гулінський Владислав Віталійович

 

70,63

 

37

11 м-а

Вишневський Сергій Віталійович

 

70,38

 

38

11 м-а

Панчук Віталій Олегович

 

70,25

 

39

14 м-ан

Бойко Тетяна Василівна

 

70,00

 

40

13 м-ас

Качур Андрій Сергійович

 

69,25

 

41

11 м-а

Красноставський Олександр Юрійович

 

68,75

 

42

14 м-ан

Горбатюк Василь Олексійович

 

68,38

 

43

11 м-а

Приймак Роман Володимирович

 

67,63

 

44

12 м-а

Гогота Володимир Михайлович

 

67,63

 

45

13 м-ас

Поліщук Сергій Ігорович

 

67,63

 

46

12 м-а

Головатюк Владислав Ярославович

 

67,00

 

47

12 м-а

Остапенко Ростислав Олександрович

 

66,75

 

48

12 м-а

Миргородський Сергій Петрович

 

63,50

 

 

 

 

 

 

 

Студенти VІ-го курсу, освітній рівень “Магістр”

 

 

 

 

 

 

1

61 м-а

Мельниченко Іван Дем`янович

 

95,00

 

2

63 м-ас

Василів Христина Миколаївна

 

93,08

 

3

62 м-а

Чередайко Віктор Володимирович

 

91,33

 

4

63 м-ас

Сучек Юрій Юрійович

 

91,10

 

5

63 м-ас

Драган Сергій Володимирович

 

89,75

 

6

62 м-а

Ільніцька Юлія Віталіївна

 

87,50

 

7

62 м-а

Шведа Ганна Олегівна

 

86,83

 

8

61 м-а

Тихомирова Марія Борисівна

 

86,33

 

9

64 м-ан

Мандра Анастасія Олександрівна

 

85,63

 

10

64 м-ан

Чубов Роман Михайлович

 

84,25

 

11

64 м-ан

Сінченко Аліна Ігорівна

 

83,38

 

12

63 м-ас

Сиротенко Наталія Петрівна

 

83,03

 

13

62 м-а

Івангородська Світлана Олександр.

 

82,00

 

14

61 м-а

Трус Людмила Олександрівна

 

81,67

 

15

63 м-ас

Разрешенко Ірина Олегівна

 

81,28

 

16

63 м-ас

Чернюк Богдан Андрійович

 

80,93

Інвалід

17

64 м-ан

Малюта Яна Валеріївна

 

80,48

 

18

61 м-а

Семененко Максим Миколайович

 

80,33

Інвалід

19

64 м-ан

Хоменко Віталій Олександрович

 

79,22

 

20

61 м-а

Дячок Андрій Андрійович

 

79,00

 

21

61 м-а

Чайка Анатолій Миколайович

 

78,50

 

22

63 м-ас

Рибак Олександр Вікторович

 

77,75

 

23

61 м-а

Корнацький Василь Анатолійович

 

77,33

 

24

63 м-ас

Кищенко Юлія Володимирівна

 

76,17

 

25

61 м-а

Лінецький Ігор Анатолійович

 

75,67

 

26

63 м-ас

Давидович Ольга Олегівна

74,50

 

27

63 м-ас

Яремійчук Ольга Іванівна

 

74,17

 

28

61 м-а

Мельниченко Віталій Валерійович

 

73,83

 

29

61 м-а

Братко Віталій Михайлович

 

73,33

 

30

64 м-ан

Вотінцева Тетяна Володимирівна

 

73,23

 

31

61 м-а

Мисько Павло Олександрович

 

73,17

 

32

62 м-а

Лагута Сергій Олександрович

 

72,33

 

33

63 м-ас

Вовненко Євгеній Віталійович

 

72,33

 

34

63 м-ас

Герасименко Андрій Васильович

 

72,23

 

35

63 м-ас

Перехрест Максим Вадимович

 

72,10

 

38

61 м-а

Вакуленко Олег Сергійович

 

71,33

 

36

64 м-ан

Ярова Наталія Василівна

 

68,42

 

37

64 м-ан

Розум Роман Михайлович

 

68,25

 

39

63 м-ас

Флоренко Микола Петрович

 

66,60