+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 29 серпня 2017

IІ курс

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

І семестр 2017–2018 н.р.

Спеціальність 201 "Агрономія" Спеціальність 201 "Агрономія", скорочений термін навчання
  21-а 22-аг 23-ас 24 к-а
  Куратор: Накльока Ю.І. Куратор: Прокопчук С.В. Куратор: Макарчук М.О. Куратор: Борисенко В.В.
1 Боднар Богдан Васильович  Берненко Сергій Олександрович  Абрамович Ірина Володимирівна Антонюк Віталій Олександрович 
2 Васюта Ігор Васильович Білик Владислав Сергійович  Бойко Ігор Анатолійович  Бабінська Дарія Олександрівна
3 Гаращенко Марія Сергіївна  Бондаренко Ярослав Миколайович Бондар Олег Віталійович  Барановський Андрій Русланович
4 Грабчак Богдан Віталійович Борійчук Вадим Вікторович Бурехін Олександр Миколайович  Василенко Максим Васильович
5 Грідіна Вікторія Олегівна  Візняк Дмитро Миколайович  Бутрон Анна Олегівна Вишневецький Павло Олександрович 
6 Губченко Владислав Валентинович  Власенко Сергій Олексійович Зеленько Денис Олександрович Вінярський Роман Сергійович
7 Жильов В`ячеслав Сергійович Волосожар Вадим Юрійович  Грабова Олександра Геннадіївна  Войтенко Владислав Григорович
8 Килимник Дмитро Вячеславович  Восков Олег Олегович  Гульшанов Данило Зурабович Гирич Олександр Олексійович
9 Коваленко Катерина Олександрівна  Гурбич Станіслав Ігорович  Жирун Руслан Миколайович  Гончарук Михайло Вікторович
10 Кузьменко Артем Юрійович Гуцаленко Олександр Олександрович  Жук Дмитро Юрійович  Грабчук Роман Іванович 
11 Матірний Владислав Валерійович  Дерев`янко Денис Васильович Йосипенко Карина Сергіївна Дворський Владислав Олексійович 
12 Мельник Микола Миколайович Жорник Сергій Романович Кам`янченко Дмитро Ігорович Євтушин Олександр Іванович
13 Нагірний Іван Сергійович Задояний Тарас Дмитрович  Клименко Сергій Вікторович  Жовнір Станіслав Володимирович
14 Осадчий Анатолій Юрійович  Капустинський Анатолій Олександрович  Котенко Іван Володимирович  Ігнатьєв Олександр Михайлович 
15 Погорілий Іван Володимирович  Касьянов Валентин Ігорович Кошовий Владислав Петрович Квашук Андрій Владиславович
16 Пташнік Андрій Валерійович Коник Анна Анатоліївна  Кучмар Олександр Ігорович  Корінчук Євгеній Романович
17 Рудий Олександр Віталійович  Коханова Антоніна Андріївна  Мазур Роман Сергійович Кривий Олександр Володимирович
18 Стець Олег Анатолійович Крижанівський Станіслав Сергійович Мельник Дмитро Сергійович Кулик Ірина Олегівна
19 Тертичний Ярослав Юрійович  Кучер Владислав Миколайович Нескорожений Андрій Анатолійович Лещенко Василь Васильович
20 Томчук Олександр Олександрович Петришина Діана Леонідівна Панчук Вадим Олександрович  Литвиненко Вячеслав Вікторович 
21 Цвігун Олександр Ігорович Підгорний Петро Олегович  Самарук Євген Вікторович Мазур Сергій Вадимович
22 Чорненький Максим Олександрович  Поліщук Сергій Миколайович  Цимбал Роман Олегович  Маняк Олександр Олегович 
23 Шведюк Сергій Андрійович  Ромасевич Тарас Вадимович  Чернецький Богдан Олександрович  Низькодуб Владислав Володимирович 
24 Шворінь Крістіна Віталіївна Румик Владислав Дмитрович  Шевчук Олександр Вікторович Орловський Ярослав Олександрович
25 Шевчук Олексій Юрійович  Салаєв Владислав Віталійович Шестеринський Владислав Романович Пульвас Артур Васильович
26 Ярошенко Владислав Олегович  Сіряченко Богдан Олександрович  Школьний Павло Романович  Рижа Мар`яна Романівна
27 Хутченко Вікторія Вікторівна Соколенко Олена Володимирівна Салогуб Дмитро Олександрович 
28 Топонар Микола Петрович
29 Флоренко Владислав Петрович
30 Шкіндер Олександр Русланович
31
32