+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 29 серпня 2017

ІV курс

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

І семестр 2017–2018 н.р.
Студенти ІV курсу напряму 6.090101 "Агрономія"
 
  41-а 42-аг 43-ас
  Куратор: Карнаух О.Б. Куратор: Новак А.В. Куратор: Новак Ж.М.
1 Борденюк Андрій Васильович Аркуша Людмила Станіславівна
2 Голинський Руслан Вікторович Бабінська Анна Русланівна Бабій Микола Миколайович  
3 Задериголова Віталій Миколайович Балченко Андрій Валентинович Безугла Віка Сергіївна
4 Зазимко Віктор Григорович      Видаєва Аліса Василівна Гебескул Дмитро Олегович
5 Зірник Олександр Віталійович Владов Артем Володимирович Голембовський Віталій Вікторович
6 Кіснічук Костянтин Ігорович Вовченко Юрій Миколайович   Даскал Ігор Олексійович
7 Ковалик Ірина Михайлівна Волик Вадим Олександрович Дуковський Олександр Юрійович
8 Лисенко Микола Сергійович Гнатенко Владислав Володимир Журба Олег Юрійович
9 Лісніченко Віталій Юрійович Гріщук Володимир Петрович Завалко Олексій Сергійович
10 Макутін Олексій Володимирович Коваль Владислав Андрійович Кононенко Максим Олександ.
11 Мамалига Олександр Володимир  Кривий Андрій Васильович Махотін Владислав Андрійович
12 Мартинюк Вадим Анатолійович Масорін Олександр Вікторович Околіта Роман Сергійович
13 Мельниченко Ілля Олегович    Мись Андрій В'ячеславович Прокопчук Леонід Вікторович
14 Онищук Євгеній Олександрович Молчанов Ярослав Сергійович Резнічук Віталій Сергійович  
15 Плодистий Сергій Анатолійович Полішкевич Дмитро Володимир Рибачок Володимир Ігорович   
16 Порох Олена Євгеніївна   Присяжний Євгеній Валерійович  Робейко Лілія Сергіївна
17 Риженко Олександр Миколайович Рижук Володимир Олегович Сорока Андрій Олександрович 
18 Самойленко Владислав Леонідович  Рябокінь Ольга Олександрівна Тімченко Дана Олегівна
19 Цегельник Вячеслав Валерійович Сидор Віталій Ігорович Тополь Олександр Анатолійович
20 Перканюк Наталія Петрівна Танасієнко Богдан Сергійович Точенюк Марія Олегівна
21 Широбокова Єлизавета Олександрівна Черепінський Богдан Васильович Тулій Павло Володимирович
22 Штельмах Олександр Васильович   Федоренко Марія Олександрівна