+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 29 серпня 2017

VІ курс

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
І семестр 2017–2018 н.р.
VІ курс, ОР “Магістр”,
спеціальність 201 "Агрономія"
  61 м-а 62 м-а 63 м-ас 64 м-ан
  Куратор: Новак Ю.В. Куратор: Стасінєвич О.Ю. Куратор: Крижанівський В.Г. Куратор: Конуп І. О.
1 Андрущак Вадим Дмитрович    Гончар Віталій Володимирович Василів Христина Миколаївна Вотінцева Тетяна Володимирівна
2 Байбарак Микола Костянтинович    Григораш Андрій Сергійович Вигилюк Василь Борисович    Гаврилюк Віталій Сергійович  
3 Боклага Костянтин Анатолійович    Дзюбінський Вадим Юрійович Вовненко Євгеній Віталійович Малюта Яна Валеріївна
4 Братко Віталій Михайлович Зозуля Олександр Васильович    Герасименко Андрій Васильович Мандра Анастасія Олександрівна
5 Вакуленко Олег Сергійович Івангородська Світлана Олександр. Давидович Ольга Олегівна Розум Роман Михайлович
6 Голуб Олена Геннадіївна Ільніцька Юлія Віталіївна Драган Сергій Володимирович Сінченко Аліна Ігорівна
7 Дячок Андрій Андрійович Кирнасівський Олександр Олексійов.    Кищенко Юлія Володимирівна Тимчук Дмитро Сергійович   
8 Захарчук Віталій Юрійович    Курілін Микола Миколайович   Мельниченко Микола Сергійович    Хоменко Віталій Олександрович
9 Корнацький Василь Анатолійович Лагута Сергій Олександрович Перехрест Максим Вадимович Чубов Роман Михайлович
10 Коцюба Олександр Олександрович   Молнар Євгеній Іванович Разрешенко Ірина Олегівна Ярова Наталія Василівна
11 Лінецький Ігор Анатолійович Слинько Олександр Андрійович Рибак Олександр Вікторович
12 Мельниченко Віталій Валерійович Степаніщенко Валентин Володимир. Сиротенко Наталія Петрівна
13 Мельниченко Іван Дем`янович Стешак Віталій Юрійович Солтис Михайло Миколайович   
14 Мисько Павло Олександрович Чередайко Віктор Володимирович Сучек Юрій Юрійович
15 Пушкаш Руслан Володимирович Шведа Ганна Олегівна Флоренко Микола Петрович
16 Пшеничний Вадим Сергійович Шраменко Олександр Вікторович Чернюк Богдан Андрійович
17 Семененко Максим Миколайович Яремійчук Ольга Іванівна
18 Сулима Андрій Сергійович
19 Супрун Костянтин Васильович   
20 Тихомирова Марія Борисівна
21 Трус Людмила Олександрівна
22 Чайка Анатолій Миколайович