+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Scopus, Web of Science

SciVerse Scopus – це реферативна база даних та наукометрична платформа, видавничої корпорації Elsevier.

Наукометричний апарат Scopus забезпечує отримання показників цитованості наукових робіт у виданнях, опублікованих після 1996 р. Тобто у Scopus підраховується кількість посилань на всі проіндексовані ресурси, але лише у ресурсах, опублікованих після 1996 р. На відміну від Web of Science, у Scopus не використовується поняття імпакт-факторів, замість нього журнали Scopus отримують публічно доступний індекс SJR. (Завантажити)

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури:

  • SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року,
  • SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900
  • AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975.

Деякі видання одночасно представлені у кілької індексах.

Доступ здійснюється за посиланнямhttp://webofscience.com/

Наявність публікації(й) в таких журналах створює ряд переваг для кар´єри вченого. Публікації в міжнародному виданні необхідні для захисту кандидатської або докторської дисертації:

Наказ № 1112 "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук".
Додаток до Наказу № 1112 "Вимоги до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук".

Останні новини

КОМАНДА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ВДРУГЕ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА КУБОК РЕКТОРА У МІНІ-ФУТБОЛІЧитати повністю
25.04.2024

КОМАНДА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ВДРУГЕ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА КУБОК РЕКТОРА У МІНІ-ФУТБОЛІ

Студенти факультету агрономії вражають своєю непереможною грою у міні-футболі! Команда виграла Кубок ректора другий рік поспіль. Їхня бездоганна гра, підтримана активними вболівальниками, стала втіленням сили та згуртованості студентської спільноти. . .

Читати повністю

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМЧитати повністю
17.04.2024

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМ

Студенти та викладачі факультету агрономії зустрілися із надзвичайним героєм – Сергієм Біднячуком, екс-ротним 160 батальйону територіальної оборони, який не лише відображає відвагу в обличчі війни, але й є символом вірності та любові до України.

Читати повністю

ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУЧитати повністю
09.04.2024

ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ

Студенти факультету агрономії з ентузіазмом та відповідальністю долучилися до важливого проекту – плетіння маскувальних сіток, що відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та ефективності операцій ЗСУ. . .

Читати повністю

Вебінар: «Функції та значення мікроелементів у живленні рослин»Читати повністю
08.04.2024

Вебінар: «Функції та значення мікроелементів у живленні рослин»

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки та в рамках реалізації німецько-українського проєкту «FABU» 23 квітня п.р. проводитиме он-лайн вебінар: «Функції та значення мікроелементів в живленні рослин» за участю провідних німецьких експертів.

Читати повністю

Всі новини