ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ

Студенти факультету агрономії з ентузіазмом та відповідальністю долучилися до важливого проекту – плетіння маскувальних сіток, що відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та ефективності операцій ЗСУ, допомагаючи їм приховати техніку та військові об'єкти від противника. Ця ініціатива стала можливою завдяки співпраці з Громадською організацією «4.5.0. Україна», яка звернулася до студентської громадськості з відповідним проханням. У свою чергу студенти зрозуміли важливість свого внеску в оборонну справу країни та готові були віддати свій час і зусилля для досягнення цієї мети. Працюючи разом, спільнота факультету виготовила дві маскувальні сітки, які будуть використовуватися на передовій у боротьбі за територіальну цілісність України.

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи