СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Україна не перестає дивувати своєю єдністю та взаємодопомогою в часи випробувань. Недавно студенти та науково-педагогічні працівники факультету агрономії приєдналися до ініціативи громадської організації «4.5.0. Україна» та організували збір речей для потреб Збройних Сил України на Авдіївський напрямок. Ця акція стала відображенням безмежної підтримки та патріотизму, якими відзначається українське суспільство.

Захід виник не просто як ідея, а як відповідь на актуальну потребу. Студенти та науково-педагогічні працівники факультету агрономії вирішили приєднатися до ініціативи підтримки ЗСУ через розуміння важливості забезпечення наших захисників не лише зброєю та обладунком, але й необхідними побутовими речами.

Зібрані кошти були використані максимально ефективно. Студенти, які вже довели свою відданість справі, закупили найнеобхідніші речі, серед яких солодощі, чай, кава, а також побутове взуття та одяг – капці, штани, футболки. Ці речі можуть здатися невеликими у порівнянні з геополітичними реаліями, але для військових, що перебувають у складних умовах на передовій, вони є частою розкішшю та нагадують про турботу та підтримку з боку усієї Української громади.

Важливо підкреслити, що такі ініціативи є не лише проявом підтримки наших військових, але й активною демонстрацією громадянської позиції та готовності допомагати у важкий час. Це також вказує на зростаючу свідомість та активність молоді, яка відчуває відповідальність за майбутнє своєї країни та готова взяти на себе ініціативу у підтримці армії та захисті національних інтересів.

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи