Ювілей науковцяЧитати повністю

Ювілей науковця

16 лютого 2021 року свій 80-тий День народження відзначає доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Заслужений професор Уманського національного університету садівництва, академік Міжнародної академії аграрної освіти Володимир Омельянович Єщенко

ДЕНЬ АГРОНОМА: ОТРИМАТИ ГАРАНТОВАНИЙ УРОЖАЙЧитати повністю

ДЕНЬ АГРОНОМА: ОТРИМАТИ ГАРАНТОВАНИЙ УРОЖАЙ

Як отримати гарантований урожай сільськогосподарських культур? Чи не найважливіше питання сільськогосподарського виробництва! Відповідь на нього та шляхи вирішення цієї проблеми обговорювались на щорічній конференції «День агронома» за участі науковців факультету агрономії нашого університету.

Увага! Оплата за навчанняЧитати повністю

Увага! Оплата за навчання

Увага! Нагадуємо, що станом до 1 лютого 2021 року необхідно здійснити оплату за навчання в другому семестрі 2020–2021 навчального року. Реквізити для оплати ТУТ.

24.12.2020
Застосування новітніх ПАР та ад’ювантів в сучасному сільскогосподарському виробництвіЧитати повністю

Виступ завідувача кафедри загального землеробства Уманського НУС, доцента Олександра Карнахуха присвячений новітнім технологіям вирощування сільськогосподарських культур в рамках співпраці з передовими міжнародними аграрними компаніями.

Допомагати легко, приєднуйтеся!Читати повністю

Допомагати легко, приєднуйтеся!

Вчергове студенти і викладачі факультету агрономії Уманського національного університету садівництва разом з Уманською міськрайонною організацією товариства Червоного Хреста відзначаили міжнародний День волонтерства.

Конкурсний донабір експертів зі студентів та аспірантів Читати повністю

Конкурсний донабір експертів зі студентів та аспірантів

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти запрошує студентів та аспірантів стати експертом з акредитації освітніх програм, експертом з покращень вищої освіти, експертом з практик інших закладів та відповідальним учасником освітнього середовища

СПОРТИВНИЙ ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКАЧитати повністю

СПОРТИВНИЙ ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА

5 жовтня в Білогрудівському лісі відбулися традиційні для факультету агрономії спортивні змагання між студентами 1 курсу – «Кубок декана».

ВИБОРИ ДО РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯЧитати повністю

ВИБОРИ ДО РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

1 жовтня 2020 року на факультеті агрономії відбулися вибори до Ради студентського самоврядування.