+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Абітурієнту

ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ!

         

Зовсім скоро перед Вами відкриються нові горизонти неповторного та незабутнього студентського життя, наповненого досягненнями у навчанні, спорті, мистецтві, активному відпочинку. Це час Вашого духовного та професійного зростання як особистості, як фахівця. Повірте, в університетській сім’ї факультету агрономії Ви знайдете нових друзів, наставників, які зможуть допомогти у важливих та складних ситуаціях. Ідеал нашого студента – розумний та амбітний професіонал своєї справи.

В стінах Уманського національного університету садівництва на факультеті агрономії формується еліта нації, адже наші випускники – це гордість українського суспільства всіх часів. Серед випускників нашого факультету видатні науковці зі світовим ім’ям, академіки, професори, доктори і кандидати наук, керівники обласних і районних адміністрацій, великих і малих підприємств, науково-дослідних установ і навчальних закладів, Герої праці і Герої України, заслужені агрономи і працівники сільського господарства, державні службовці, відомі політичні діячі.

Ми впевнені, що саме Ви, вступивши на факультет агрономії Уманського національного університету садівництва, станете не лише гідним представником професії «Агроном», а й людиною з великої літери, якою буде пишатися наш навчальний заклад.

Тих, хто любить природу і вирішив присвятити себе хліборобській справі, ми запрошуємо на навчання на факультет агрономії Уманського національного університету садівництва.