Остання редакція: 23 жовтня 2020

Наукове товариство студентів та аспірантів

Курс з органічного лідерства в Україні (OLC)Читати повністю
20.07.2021

Курс з органічного лідерства в Україні (OLC)

Цей курс розроблено з метою підтримки існуючих та потенційних лідерів, які прагнуть дійсно сталих змін в сільському господарстві.

Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (денна форма навчання)Читати повністю
01.07.2021

Вітаємо випускників факультету агрономії з успішним підтвердження високого рівня знань й отриманням кваліфікації бакалавра з агрономії. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання! Нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива, нових вагомих трудових здобутків на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

Особливості обробітку ґрунту в умовах змін кліматуЧитати повністю
22.06.2021

Особливості обробітку ґрунту в умовах змін клімату

Поради науковців у змінах систем основного обробітку ґрунту на шляху до раціонального управління вологою. Спільно з вітчизняними вченими та результатами численних польових досліджень проаналізовано, як на запаси вологи впливає заміна оранки безполицевими обробітками зі зміною її глибини.

Співпраця з аграріями Кіровоградщини!Читати повністю
10.06.2021

Співпраця з аграріями Кіровоградщини!

З метою розширення співпраці з впровадження елементів дуальної освіти 9 червня 2021 року викладачі факультету агрономії відвідали одне з провідних підприємств Кіровоградщини ПСП «Еліт».