+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 18 травня 2020

Дистанційна освіта

Перелік дисциплін на ІІ семестр 20192020 н. р.

Курс, група Дисципліна Кафедра Викладач Номер телефону з доступом до інтернету, для звязку зі студентами Електронна пошта
ОПП Бакалавр
І курс
(11-а,
12-а,

13-аг,
14-ас)
Історія та культура України соціально-гуманітарних і правових дисциплін Костюк Мая Володимирівна +380683508403 social@udau.edu.ua
Фізичне виховання фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Голубєв Юрій Володимирович +380974903063 fizvuhovannya@gmail.com
Комунікативний менеджмент менеджменту Халахур Юлія Леонідівна +380975928764 yuliya.zborovska@gmail.com
Ботаніка біології Мамчур Тетяна Василівна +380676460536 mamchur-tv@ukr.net
Механізація, електрифікація та автоматизація сільськогосподарського виробництва (трактори й автомобілі; електрифікація та автоматизація с.-г. виробництва) агроінженерії Кутковецька Тетяна Олександрівна +380972973102 tanya_kut@ukr.net
Тваринництво і бджільництво екології та безпеки життєдіяльності Гурський Ігор Миколайович +380677374545 ecology@udau.edu.ua
Безпека життєдіяльності екології та безпеки життєдіяльності Нікітіна Ольга Володимирівна +380976000004 oooolga@ukr.net
прикладної інженерії та охорони праці Березовський Андрій Павлович +380966974740 piop@udau.edu.ua
ІІ курс
(21-а,
22-а,

23-аг,
24-ас)
Фізичне виховання фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Голубєв Юрій Володимирович +380974903063 fizvuhovannya@gmail.com
Фізіологія рослин біології Розборська Лариса Василівна +380962204694 lor1970a@gmail.com
Грунтознавство з основами геології агрохімії і ґрунтознавства Недвига Микола Васильович +380976207077 rassadinaiy@ukr.net
Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
Рассадіна Ірина Юріївна +380967058765 rassadinaiy@ukr.net
Леонова Катерина Петрівна +380967716621 leonova_katya@ukr.net
Землеробство загального землеробства Єщенко Володимир Омельянович +380506781210 pathetic@i.ua
Борисенко Віталій Володимирович +380982752962 pathetic@i.ua
Коваль Галина Володимирівна +380679245209 stroptiva1989@gmail.com
Усик Сергій Васильович +380974462607 sewooborot@gmail.com
Механізація, електрифікація та автоматизація сільськогосподарського виробництва (с.-г. машини) агроінженерії Головатюк Анатолій Анатолійович +380971748013 golowatyk@ukr.net
Основи наукових досліджень в агрономії загального землеробства Усик Сергій Васильович +380974462607 sewooborot@gmail.com
Борисенко Віталій Володимирович +380982752962 pathetic@i.ua
Коваль Галина Володимирівна +380679245209 stroptiva1989@gmail.com
Сільськогосподарська ентомологія захисту і карантину рослин Крикунов Ігор Володимирович +380503864390 zahist@udau.edu.ua
ІІІ курс
(31-а,
32-а,
33-аг,
34-ас)
Агрохімія агрохімії і ґрунтознавства Господаренко Григорій Миколайович +380973797909 hospodarenko@gmail.com
Мартинюк Андрій Тимофійович +380966005531 martunyk_andriy_t@ukr.net
Черно Олена Дмитрівна +380967750799 o.cherno@ukr.net
Мусієнко Ліна Анатоліївна +380961484296 lina.mussienko@ukr.net
Бойко Василь Петрович +380971473422 vasjok_09@ukr.net
Плодівництво плодівництва і виноградарства Яковенко Роман Володимирович +380679457475 plodroma@ukr.net
Рослинництво рослинництва Січкар Андрій Олександрович +3800968589025 andriysichkar@meta.ua
Третьякова Світлана Олексіївна +380977833702 lanatretyakova1983@gmail.com
Кононенко Лідія Михайлівна +380977297176 lidakononenko123@gmail.com
Система застосування добрив агрохімії і ґрунтознавства Господаренко Григорій Миколайович +380973797909 hospodarenko@gmail.com
Мартинюк Андрій Тимофійович +380966005531 martunyk_andriy_t@ukr.net
Мусієнко Ліна Анатоліївна +380961484296 lina.mussienko@ukr.net
Бойко Василь Петрович +380971473422 vasjok_09@ukr.net
31-а,
32-а
Карантин рослин захисту і карантину рослин Кравець Ірина Станіславівна +380507200506 zahist@udau.edu.ua
33-аг Методи агрохімічних досліджень агрохімії і ґрунтознавства Новак Юрій Васильович  +380678235976 yuriy-novak@bigmir.net
34-ас Спеціальна генетика генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
IV курс
(41-а,
42-аг,
43-ас)
Економіка, підприємництво і менеджмент підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Коротєєв Микола Анатолійович +380979054728 unuspidpruemnutstvo@gmail.com
Кормовиробництво та луківництво рослинництва Січкар Андрій Олександрович +380968589025 andriysichkar@meta.ua
Рогальський Сергій Владиславович +380635630965 mark32008@rambler.ru
Климович Наталія Михайлівна +380982181417 nk8628948@gmail.com
Насіннєзнавство генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна +380964911624 nzhanna@ukr.net
Полянецька Ірина Олегівна +380985697638 polyanetska@ukr.net
Селекція та насінництво сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Любченко Андрій Іванович +380982252741 lybchenko@meta.ua
Стандартизація, технологія зберігання та переробки продукції рослинництва технології зберігання і переробки зерна Осокіна Ніна Максимівна +380678670945 tzpz@udau.edu.ua
Земельний кадастр геодезії, картографії і кадастру Кирилюк Володимир Петрович +380676079680 kafgeounus@gmail.com
Облік і аудит в галузях АПК та статистика обліку і оподаткування Мельник Людмила Юріївна +380679342928 liudmyla.melnyk21@gmail.com
Проектування технологічних процесів у рослинництві рослинництва Січкар Андрій Олександрович +380968589025 andriysichkar@meta.ua
Третьякова Світлана Олексіївна +380977833702 lanatretyakova1983@gmail.com
Новак Василь Григорович +380676088091 novakkib@ukr.net
43-ас Цитологія генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
І курс (скорочений термін)
(11 к-а,
12 к-а,
13 к-а)
Фізичне виховання фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Голубєв Юрій Володимирович  +380974903063  fizvuhovannya@gmail.com
Агрометеорологія загального землеробства Новак Андрій Васильович +380964911427 agro.unus@ukr.net
Грунтознавство з основами геології агрохімії і ґрунтознавства Леонова Катерина Петрівна +380967716621 leonova_katya@ukr.net
Рассадіна Ірина Юріївна +380967058765 rassadinaiy@ukr.net
Сільськогосподарська ентомологія захисту і карантину рослин Крикунов Ігор Володимирович +380983291779 zahist@udau.edu.ua
Механізація, електрифікація та автоматизація сільськогосподарського виробництва (с.-г. машини) агроінженерії Кутковецька Тетяна Олександрівна +380972973102 tanya_kut@ukr.net
Безпека життєдіяльності:Основи охорони праці прикладної інженерії та охорони праці Березовський Андрій Павлович +380966974740 piop@udau.edu.ua
Основи біотехнології у рослинництві генетики, селекції рослин та біотехнології Сержук Олександр Петрович +380979354919 konf_genbreed2013@ukr.net
ІІ курс (скорочений термін)
(21 к-а,
22 к-а)
Економіка, підприємництво і менеджмент підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Коротєєв Микола Анатолійович +380979054728 unuspidpruemnutstvo@gmail.com
Кормовиробництво та луківництво рослинництва Січкар Андрій Олександрович +380968589025 andriysichkar@meta.ua
Рогальський Сергій Владиславович +380635630965 mark32008@rambler.ru
Климович Наталія Михайлівна +380982181417 nk8628948@gmail.com
Насіннєзнавство генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна +380964911624 nzhanna@ukr.net
Макарчук Марина Олександрівна +380979642383 narishka@ukr.net
Овочівництво овочівництва Кецкало Вікторія Валеріївна +380962052287 viktoriya_keckalo@ukr.net
Селекція та насінництво сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Любченко Андрій Іванович +380982252741 lybchenko@meta.ua
Проектування технологічних процесів у рослинництві рослинництва Січкар Андрій Олександрович +380968589025 andriysichkar@meta.ua
Третьякова Світлана Олексіївна +380977833702 lanatretyakova1983@gmail.com
Новак Василь Григорович +380676088091 novakkib@ukr.net
Земельний кадастр геодезії, картографії і кадастру Кирилюк Володимир Петрович +380667452177 kafgeounus@gmail.com
Облік і аудит в галузях АПК та статистика обліку і оподаткування Мельник Людмила Юріївна +380679342928 liudmyla.melnyk21@gmail.com
ОПП Магістр
І курс
(11 м-а,
12 м-а,
13 м-аг)
Аграрне та екологічне право  соціально-гуманітарних і правових дисциплін Білошкурсика Зіна Павлівна +380974375480 zinaidabiloch@gmail.com
Методи і організації досліджень в агрономії загального землеробства Накльока Юрій Іванович +380996080158 masson7@ukr.net
Копитко Петро Григорович +380996080158 masson7@ukr.net
Спеціальна генетика сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
Світові агротехнології рослинництва Вишневська Леся Василівна +380965561234 vishnevska.lesya@ukr.net
Кравченко Віталій Станіславович +380680158411 vitalii_12@ukr.net
Бонітування і якісна оцінка ґрунтів агрохімії і ґрунтознавства Рассадіна Ірина Юріївна +380967058765 rassadinaiy@ukr.net
Леонова Катерина Петрівна +380967716621 leonova_katya@ukr.net
Прогноз і програмування врожаїв сільськогоподарських культур рослинництва Рогальський Сергій Владиславович +380635630965 mark32008@rambler.ru
14 м-ас Аграрне та екологічне право  соціально-гуманітарних і правових дисциплін Білошкурсика Зіна Павлівна +380974375480 zinaidabiloch@gmail.com
Методи і організації досліджень в агрономії загального землеробства Накльока Юрій Іванович +380996080158 masson7@ukr.net
Копитко Петро Григорович +380996080158 masson7@ukr.net
Спеціальна генетика сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
Генетика кількісних ознак генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна +380964911624 nzhanna@ukr.net
Спеціальна селекція і насінництво кормових, овочевих і плодових культур генетики, селекції рослин та біотехнології Коцюба Світлана Петрівна +380983871851 bbkots@icloud.com
Стандартизація та сертифікація насіння генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна +380964911624 nzhanna@ukr.net
15 м-ан Аграрне та екологічне право  соціально-гуманітарних і правових дисциплін Білошкурсика Зіна Павлівна +380974375480 zinaidabiloch@gmail.com
Методи і організації досліджень в агрономії загального землеробства Накльока Юрій Іванович +380996080158 masson7@ukr.net
Копитко Петро Григорович +380996080158 masson7@ukr.net
Спеціальна генетика сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
Насінництво сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Діордієва Ірина Павлівна +38062054370 diordieva201443@gmail.com
Насіннєзнавство сільськогосподарських культур генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна +380985697638 polyanetska@ukr.net
Стандартизація та сертифікація насіння генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна +380964911624 nzhanna@ukr.net
Екологічна експертиза насіннєвих технологій генетики, селекції рослин та біотехнології Діордієва Ірина Павлівна +380962054370 diordieva201443@gmail.com
Заочна форма навчання

11 м-з-а, 
12 м-з-а,
13 м-з-а

Бонітування і якісна оцінка ґрунтів агрохімії і ґрунтознавства
Рассадіна Ірина Юріївна +380967058765 rassadinaiy@ukr.net
Спеціальна генетика генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович +380682458958 vitaliy.kryzhanovskiy.82@ukr.net
Світові агротехнології рослинництва Вишневська Леся Василівна +380965561234 vishnevska.lesya@ukr.net
Еколого-біологічне рослинництво рослинництва Вишневська Леся Василівна +380965561234 vishnevska.lesya@ukr.net
Прогноз і програмування врожаїв сільськогоподарських культур рослинництва Рогальський Сергій Владиславович +380635630965 mark32008@rambler.ru
Аграрне та екологічне право соціально-гуманітарних і правових дисциплін Машковська Людмила Володимирівна +380474432226 mila.7k77@gmail.com
Аграрний маркетинг маркетингу

Бортник Тетяна Іванівна

Лементовстка Валентина Анатоліївна

+380687234315

v.lementovskij@gmail.com
ОНП Доктор філософії
І курс
(11 дф-а)
Іноземна мова української та іноземних мов Комісаренко Наталія Олександрівна +380963889238 ukr.flanguages@udau.edu.ua
Охорона праці за спеціальністю прикладної інженерії та охорони праці Березовський Андрій Павлович +380966974740 piop@udau.edu.ua
Економіка АПК підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Коротєєв Микола Анатолійович +380979054728 unuspidpruemnutstvo@gmail.com
Сучасні підходи до управління живленням рослин агрохімії і ґрунтознавства Господаренко Григорій Миколайович +380973797909 hospodarenko@gmail.com
Мікробіологічні основи агротехнологій біології Карпенко Віктор Петрович +380979637730 biology@udau.edu.ua

Останні новини

Всі новини