Остання редакція: 30 листопада 2022

Графік захисту магістерських робіт (заочна форма)

Zoom-конференція із захисту магістерських робіт буде діяти кожен день запланованого Графіку захисту з 9-ої години ранку

Підключитися до конференції за link

Ідентифікатор конференції:

Код доступу: 2022

Всеукраїнська студентська наукова конференціяЧитати повністю
24.11.2022

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Кафедрою рослинництва факультету агрономії Уманського НУС було проведено Всеукраїнську студентську наукову конференцію, присвячену дослідженням сучасного стану та перспективам інноваційного розвитку аграрного сектора економіки України.

Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!Читати повністю
24.11.2022

Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!

Бібліотекою Уманського НУС було проведено конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність», який було приурочений відзначенню Дня відповідальності людини та Міжнародного дня академічної доброчесності.

Вітaємо з Міжнaродним днем студентa!Читати повністю
17.11.2022

Вітaємо з Міжнaродним днем студентa!

Бажаємо, Вам, завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в світле майбутнє!

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!Читати повністю
16.11.2022

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Наукова робота студентів – це перший етап, що закладається, при формуванні наукового потенціалу молодих вчених. При правильній організації наукової роботи, можна створити оптимальні умови для формування у студентів стійкої мотивації до навчання, написання наукових робіт, участі у всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах.