+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Вступ до аспірантури (доктор філософії)

ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ (ступінь вищої освіти ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ)

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 201 АГРОНОМІЯ

Для здобуття вищої освіти за оствітньо-науковим ступенем "Доктор філософії" приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

Вступні випробування при прийомі на навчання до Уманського НУС для здобуття ступеня доктора філософії складаються з:

  • вступного іспиту зі спеціальності 201 Агрономія (в обсязі магістерської програми);
  • вступного іспиту з іноземної мови (англійської, німецької, французької). Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови є успішне складання ЄВІ в 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів. Вступник, який підтвердив свій рівень знання англійської мови дійсним сертифікатом тестів TOEFL або International English Language Testing System або сертифікатом Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); німецької мови – дійсним сертифікатом TestDaF (не нижче рівня В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); французької мови – дійсним сертифікатом тесту DELF або DALF (не нижче рівня В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з іноземної мови з найвищим балом.
  • презентації дослідницьких пропозицій.

Згідно Правил прийому Уманського НУС особам, які вступають до аспірантури з іншої галузі знань (спеціальності), призначається додатковий вступний іспит зі спеціальності 201 Агрономія, який проводять перед основними вступними іспитами.

Перелік вступних випробувань
для прийому на навчання на основі здобутого ступеня вищої освіти

магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня вищої освіти

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ
(нормативний термін навчання 4 роки)

Вступ зі спеціальності

Екзамен

Ліцензований обсяг
(нормативний
термін навчання)

201 Агрономія

1. Вступний іспит зі спеціальності

50 місць

2. Іноземна мова (англійська; французька; німецька)

3. Презентація дослідницьких пропозицій

Інша

1. Вступний іспит зі спеціальності (додатковий)*

2. Вступний іспит зі спеціальності

3. Іноземна мова (англійська; французька; німецька)

4. Презентація дослідницьких пропозицій

Примітка. *Додаткове вступне випробування зі спеціальності оцінюється за шкалою «склав» / «не склав». Вступник, який отримав з додаткового вступного випробування з фаху оцінку «не склав», до участі у подальшому конкурсі не допускається.

Останні новини

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)Читати повністю
18.06.2024

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)

Універсальність доктора філософії PhD визначається у всьому світі, виконуючи наукові дослідження, що ведуть до нових відкриттів та створення сучасних, інноваційних технологій, сприяючи прогресу в науці.

Читати повністю

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Агрономія!Читати повністю
17.06.2024

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Агрономія!

Студенти факультету агрономії Уманського національного університету садівництва, Остроумов Артем та Бурханов Володимир представляли проєкт на Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство», який проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету за напрямком Агрономія, з грудня 2023 по червень 2024 року.

Читати повністю

Вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив»Читати повністю
31.05.2024

Вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив»

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки та в рамках реалізації німецько-українського проєкту «FABU» 19 червня 2024 р. проводитиме он-лайн вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив» за участю провідних німецьких експертів.

Читати повністю

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!Читати повністю
19.05.2024

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

День науки — це не лише нагода підсумувати досягнення, але й стимул для нових звершень. Ми пишаємося нашими студентами, їхнім прагненням до знань та вдосконалення. Ваша невпинна робота над новими дослідженнями, пошуком істини та відкриттям нового заслуговує найвищої поваги.

Читати повністю

Всі новини