+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Вступ до аспірантури (доктор філософії)

ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ (ступінь вищої освіти ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ)

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 201 АГРОНОМІЯ

Для здобуття вищої освіти за оствітньо-науковим ступенем "Доктор філософії" приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

Вступні випробування при прийомі на навчання до Уманського НУС для здобуття ступеня доктора філософії складаються з:

  • вступного іспиту зі спеціальності 201 Агрономія (в обсязі магістерської програми);
  • вступного іспиту з іноземної мови (англійської, німецької, французької). Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови є успішне складання ЄВІ в 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів. Вступник, який підтвердив свій рівень знання англійської мови дійсним сертифікатом тестів TOEFL або International English Language Testing System або сертифікатом Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); німецької мови – дійсним сертифікатом TestDaF (не нижче рівня В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); французької мови – дійсним сертифікатом тесту DELF або DALF (не нижче рівня В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з іноземної мови з найвищим балом.
  • презентації дослідницьких пропозицій.

Згідно Правил прийому Уманського НУС особам, які вступають до аспірантури з іншої галузі знань (спеціальності), призначається додатковий вступний іспит зі спеціальності 201 Агрономія, який проводять перед основними вступними іспитами.

Перелік вступних випробувань
для прийому на навчання на основі здобутого ступеня вищої освіти

магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня вищої освіти

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ
(нормативний термін навчання 4 роки)

Вступ зі спеціальності

Екзамен

Ліцензований обсяг
(нормативний
термін навчання)

201 Агрономія

1. Вступний іспит зі спеціальності

50 місць

2. Іноземна мова (англійська; французька; німецька)

3. Презентація дослідницьких пропозицій

Інша

1. Вступний іспит зі спеціальності (додатковий)*

2. Вступний іспит зі спеціальності

3. Іноземна мова (англійська; французька; німецька)

4. Презентація дослідницьких пропозицій

Примітка. *Додаткове вступне випробування зі спеціальності оцінюється за шкалою «склав» / «не склав». Вступник, який отримав з додаткового вступного випробування з фаху оцінку «не склав», до участі у подальшому конкурсі не допускається.

Останні новини

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!Читати повністю
19.05.2024

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

День науки — це не лише нагода підсумувати досягнення, але й стимул для нових звершень. Ми пишаємося нашими студентами, їхнім прагненням до знань та вдосконалення. Ваша невпинна робота над новими дослідженнями, пошуком істини та відкриттям нового заслуговує найвищої поваги.

Читати повністю

Участь науковців факультету Агрономії у Дні науки!Читати повністю
19.05.2024

Участь науковців факультету Агрономії у Дні науки!

Щороку у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. І в цей день ми неабияк пишаємося досягненнями українських науковців, які долучаються до реалізації багатьох ініціатив та проєктів, займаються фундаментальними дослідженнями й прикладними розробками у різних галузях знань, публікуються у високорейтингових виданнях. Навіть в умовах війни українська освіта і наука розвиваються, проходять потужні трансформації та зміни, а сучасні наукові відкриття допомагають пришвидшити ці якісні зміни на краще.

Читати повністю

«СМАКОЛИКФЕСТ» – ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК ТА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОНОМІЇЧитати повністю
08.05.2024

«СМАКОЛИКФЕСТ» – ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК ТА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОНОМІЇ

"СмаколикФест" на факультеті агрономії став справжнім святом смаку та доброчесності! Унікальне поєднання весняного ярмарку і благодійної акції зібрало разом студентів, викладачів та співробітників університету для підтримки наших військових...

Читати повністю

Студентська наукова конференція приурочена 160-річчю від дня народження видатного науковця Й. К. Пачоського Читати повністю
29.04.2024

Студентська наукова конференція приурочена 160-річчю від дня народження видатного науковця Й. К. Пачоського

25 квітня 2024 року студентка освітнього рівня молодший бакалавр, факультуту агрономії Тетяна ЗАЇКА, доповідала на пленарному засіданні студентської наукової конференції, приуроченій 160-річчя від дня народження видатного науковця Й. К. Пачоського

Читати повністю

Всі новини