+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Scopus, Web of Science

SciVerse Scopus – це реферативна база даних та наукометрична платформа, видавничої корпорації Elsevier.

Наукометричний апарат Scopus забезпечує отримання показників цитованості наукових робіт у виданнях, опублікованих після 1996 р. Тобто у Scopus підраховується кількість посилань на всі проіндексовані ресурси, але лише у ресурсах, опублікованих після 1996 р. На відміну від Web of Science, у Scopus не використовується поняття імпакт-факторів, замість нього журнали Scopus отримують публічно доступний індекс SJR. (Завантажити)

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури:

  • SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року,
  • SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900
  • AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975.

Деякі видання одночасно представлені у кілької індексах.

Доступ здійснюється за посиланнямhttp://webofscience.com/

Наявність публікації(й) в таких журналах створює ряд переваг для кар´єри вченого. Публікації в міжнародному виданні необхідні для захисту кандидатської або докторської дисертації:

Наказ № 1112 "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук".
Додаток до Наказу № 1112 "Вимоги до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук".

Останні новини

Чому важливо брати участь у наукових конференціях?Читати повністю
13.12.2024

Чому важливо брати участь у наукових конференціях?

На рівні університету наукові конференції особливо важливі для студентів та молодих вчених, оскільки вони мають можливість представити свої роботи перед викладачами та колегами. Конференції є важливою частиною для формування наукових мереж, які можуть сприяти спільним дослідженням та проєктам, розвитку міжнародної співпраці та просуванню нових ідей на глобальному рівні.

Читати повністю

Вітаємо переможців І туру  Всеукраїнського студентського творчого конкурсу  «Збереження родючості ґрунтів»Читати повністю
12.12.2024

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського студентського творчого конкурсу «Збереження родючості ґрунтів»

Факультетом агрономії було організовано та проведено  І тур Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» з метою стимулювання наукової діяльності, формування навичок генерації ґрунтозахисних технологій, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних викликів та загроз.

Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)Читати повністю
21.11.2024

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Ступінь PhD відкриває можливості для участі в міжнародних наукових конференціях, симпозіумах та проектах. Це сприяє встановленню корисних контактів та обміну досвідом із колегами з інших країн. Також збільшує шанси на працевлаштування як у наукових установах, так і в інших сферах, де потрібні висококваліфіковані спеціалісти.

Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯЧитати повністю
19.11.2024

ОГОЛОШЕННЯ

20 листопада 2024 року о 10:00 в ауд. 36 відбудеться пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання агротехнологій» присвяченої 150-річчю академіка О. І. Душечкіна...

Читати повністю

Всі новини