+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Виховна робота

Виховна робота на факультеті агрономії здійснюється за напрямами, які відповідають Концепції національного виховання студентської молоді. Майбутніх фахівців виховують у кращих традиціях національної та світової культури з урахуванням загальнолюдських цінностей, програми відродження культури, духовної єдності української нації, мови, традицій.

Пріоритетними напрямами виховної роботи на факультеті є:

  • національно-патріотичне, громадянське виховання, родинно-сімейне виховання;
  • професійне, трудове та екологічне виховання;
  • художньо-естетичне та моральне виховання;
  • формування здорового способу життя.

Виховний процес здійснюється у різних формах: проведення семінарів, «круглих столів», тематичних вечорів та вечорів відпочинку.

Особлива роль у виховному процесі належить наставникам академічних груп, які систематично проводять виховні кураторські години та здійснюють чергування в студентських гуртожитках.

Добрі справи в нашому житті

У кожної людини в серці повинно бути місце для доброти. Не просто поспівчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а, відкинувши власні інтереси й проблеми, поспішати на допомогу іншим! Радує те, що сучасна молодь, а також студенти факультету агрономії, долучаються до різноманітних благодійних акцій.

В Уманській міській станції переливання крові

Студенти допомагають плести маскувальні сітки у штабі волонтерської організації «Разом» 

Людина і особистість

Студенти намагаються всебічно розвиватися не лише в стінах університету, але й постійно самовдосконалюються відвідуючи різноманітні форуми, виставки, конференції, приймають участь у наукових конкурсах.

На Всеукраїнському форумі "Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці"

На Міжнaродній aгропромисловій вистaвці "AгроЕкспо - 2019" у Кропивницькому

 Виховні години «Козацькі розваги»

Вже який рік поспіль студенти факультету агрономії займають перше місце на університетському конкурсі «Козацькі забави». Не винятком став і цей рік, де команда «Булава» впевнено лідирувала майже в усіх конкурсах.

Перший проректор Уманського НУС І.І. Мостов’як вручає кубок переможцям 

Конкурсно-розважальна програма «Студентський лідер – 2019»

Всебічно розвиватися і вдосконалюватися повинен кожен студент, а свої таланти і вміння найкраще показувати на конкурсі «Студентський лідер – 2019». Цього року факультет агрономії гідно представив студент 13-а групи Володимир Бурханов.

«Кубок ректора Уманського НУС – 2019»

Гумор – це категорія універсальна, він існує поза простором і часом, а здатність вміло і влучно жартувати не аби який талант. Новостворена команда факультету агрономії впевнено перемогла у конкурсі «Кубок ректора Уманського НУС – 2019» і отримала омріяну перепустку на фестиваль «Ліга сміху».

На фестивалі «Ліга сміху» в Одесі.