+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Новини

21.10.2021
Козацькі забави – 2021Читати повністю

Козацькі забави – 2021

12 жовтня в нашому університеті відбувалися щорічні «Козацькі забави», які були приурочені Дню захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Читати повністю

29.09.2021
ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯЧитати повністю

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводив національний збір коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України!

Читати повністю

22.09.2021
КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМЧитати повністю

КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

На початку нового навчального року Рада студентського самоврядування вкотре демонструвала «Кіно під відкритим небом» на стадіоні Уманського НУС. А все тому, що ми дуже часто отримуємо прохання від студентів знову провести цей захід і це вже стало гарною щорічною традицією. Кінострічку для перегляду обирали шляхом голосування, проведеним заздалегідь у соціальних мережах Instagram та Facebook. За його результатами було визначено, яке ж кіно хочуть бачити наші студенти. Ним стала французька комедія – «Хто твоя бабуся, чувак?».

Читати повністю

13.09.2021
ВИБОРИ НОВОГО СКЛАДУ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯЧитати повністю

ВИБОРИ НОВОГО СКЛАДУ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

9 вересня на факультеті агрономії відбулися щорічні вибори до Ради студентського самоврядування. Кандидатів для таємного голосування обирали згідно з чинними вимогами Міністерства освіти та науки України.

Читати повністю

09.09.2021
Органічне агровиробництво: освіта і наукаЧитати повністю

Органічне агровиробництво: освіта і наука

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки Німецько-українського проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» 27 жовтня 2021 року проводитиме VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне агровиробництво: освіта і наука».

Читати повністю

01.09.2021
Перше вересня – День знань!Читати повністю

Перше вересня – День знань!

Традиційно 1 вересня вважають Днем знань. Для школярів він є першою сходинкою до шкільного життя, а для студентів – першим кроком у доросле, самостійне студентське буття. Першого вересня факультет агрономії відчинив свої двері юнакам і дівчатам, які нещодавно встали з-за шкільних парт і вже впевнено крокують до поставлених цілей. Вони повні сил та натхнення вивчати обрані професії.

Читати повністю

27.08.2021
УРОЧИСТОСТІ  з нагоди святкування 1 вересня 2021 рокуЧитати повністю

УРОЧИСТОСТІ з нагоди святкування 1 вересня 2021 року

До святкування Дня знань запрошуються студенти-вступники, їхні родини, викладачі та співробітники Уманського НУС. Ми раді вітати Вас у стінах нашої альма-матер!

Читати повністю

20.07.2021
Курс з органічного лідерства в Україні (OLC)Читати повністю

Курс з органічного лідерства в Україні (OLC)

Цей курс розроблено з метою підтримки існуючих та потенційних лідерів, які прагнуть дійсно сталих змін в сільському господарстві.

Читати повністю

01.07.2021
Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (денна форма навчання)Читати повністю

Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (денна форма навчання)

Вітаємо випускників факультету агрономії з успішним підтвердження високого рівня знань й отриманням кваліфікації бакалавра з агрономії. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання! Нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива, нових вагомих трудових здобутків на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

Читати повністю

22.06.2021
Особливості обробітку ґрунту в умовах змін кліматуЧитати повністю

Особливості обробітку ґрунту в умовах змін клімату

Поради науковців у змінах систем основного обробітку ґрунту на шляху до раціонального управління вологою. Спільно з вітчизняними вченими та результатами численних польових досліджень проаналізовано, як на запаси вологи впливає заміна оранки безполицевими обробітками зі зміною її глибини.

Читати повністю

10.06.2021
Співпраця з аграріями Кіровоградщини!Читати повністю

Співпраця з аграріями Кіровоградщини!

З метою розширення співпраці з впровадження елементів дуальної освіти 9 червня 2021 року викладачі факультету агрономії відвідали одне з провідних підприємств Кіровоградщини ПСП «Еліт».

Читати повністю

09.06.2021
Запрошення на роботу Читати повністю

Запрошення на роботу

Подільська районна держава адміністрація Одеської області запрошує на роботу випускників факультету агрономії Уманського національного університету садівництва

Читати повністю