16.09.2020
Колектив Уманського НУС висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті ЄФІМЧУКА Володимира МихайловичаЧитати повністю

Колектив Уманського національного університету садівництва висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті колишнього випускника факультету агрономії, кандидата економічних наук Єфімчука Володимира Михайловича.

15.09.2020
V Міжнародна науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука»Читати повністю

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Федерація органічного руху України, за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» оголошують конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу)

05.12.2019