18.06.2024
Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)

Універсальність доктора філософії PhD визначається у всьому світі, виконуючи наукові дослідження, що ведуть до нових відкриттів та створення сучасних, інноваційних технологій, сприяючи прогресу в науці.

17.06.2024
Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Агрономія!Читати повністю

Студенти факультету агрономії Уманського національного університету садівництва, Остроумов Артем та Бурханов Володимир представляли проєкт на Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство», який проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету за напрямком Агрономія, з грудня 2023 по червень 2024 року.

31.05.2024
Вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив»Читати повністю

Вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив»

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки та в рамках реалізації німецько-українського проєкту «FABU» 19 червня 2024 р. проводитиме он-лайн вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив» за участю провідних німецьких експертів.

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!Читати повністю

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

День науки — це не лише нагода підсумувати досягнення, але й стимул для нових звершень. Ми пишаємося нашими студентами, їхнім прагненням до знань та вдосконалення. Ваша невпинна робота над новими дослідженнями, пошуком істини та відкриттям нового заслуговує найвищої поваги.

Участь науковців факультету Агрономії у Дні науки!Читати повністю

Участь науковців факультету Агрономії у Дні науки!

Щороку у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. І в цей день ми неабияк пишаємося досягненнями українських науковців, які долучаються до реалізації багатьох ініціатив та проєктів, займаються фундаментальними дослідженнями й прикладними розробками у різних галузях знань, публікуються у високорейтингових виданнях. Навіть в умовах війни українська освіта і наука розвиваються, проходять потужні трансформації та зміни, а сучасні наукові відкриття допомагають пришвидшити ці якісні зміни на краще.

08.05.2024
«СМАКОЛИКФЕСТ» – ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК ТА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОНОМІЇЧитати повністю

«СМАКОЛИКФЕСТ» – ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК ТА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОНОМІЇ

"СмаколикФест" на факультеті агрономії став справжнім святом смаку та доброчесності! Унікальне поєднання весняного ярмарку і благодійної акції зібрало разом студентів, викладачів та співробітників університету для підтримки наших військових...

29.04.2024
Студентська наукова конференція приурочена 160-річчю від дня народження видатного науковця Й. К. Пачоського Читати повністю

25 квітня 2024 року студентка освітнього рівня молодший бакалавр, факультуту агрономії Тетяна ЗАЇКА, доповідала на пленарному засіданні студентської наукової конференції, приуроченій 160-річчя від дня народження видатного науковця Й. К. Пачоського

25.04.2024
КОМАНДА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ВДРУГЕ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА КУБОК РЕКТОРА У МІНІ-ФУТБОЛІЧитати повністю

Студенти факультету агрономії вражають своєю непереможною грою у міні-футболі! Команда виграла Кубок ректора другий рік поспіль. Їхня бездоганна гра, підтримана активними вболівальниками, стала втіленням сили та згуртованості студентської спільноти. . .

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМЧитати повністю

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМ

Студенти та викладачі факультету агрономії зустрілися із надзвичайним героєм – Сергієм Біднячуком, екс-ротним 160 батальйону територіальної оборони, який не лише відображає відвагу в обличчі війни, але й є символом вірності та любові до України.

09.04.2024
ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУЧитати повністю

ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК ДЛЯ ЗСУ – СТУДЕНТСЬКИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ

Студенти факультету агрономії з ентузіазмом та відповідальністю долучилися до важливого проекту – плетіння маскувальних сіток, що відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та ефективності операцій ЗСУ. . .

Вебінар: «Функції та значення мікроелементів у живленні рослин»Читати повністю

Вебінар: «Функції та значення мікроелементів у живленні рослин»

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки та в рамках реалізації німецько-українського проєкту «FABU» 23 квітня п.р. проводитиме он-лайн вебінар: «Функції та значення мікроелементів в живленні рослин» за участю провідних німецьких експертів.

СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА НА ПІДТРИМКУ ЗСУЧитати повністю

СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Студенти та науково-педагогічні працівники факультету агрономії долучилися до ініціативи підтримки Збройних Сил України, збираючи необхідні побутові речі для військових на передовій. Ця акція стала виявом безмежного патріотизму та громадянської активності, підкреслюючи готовність українського суспільства допомагати в складні часи. . .