БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР НА ПІДТРИМКУ ЗСУ — ПЕРЕМОГА СПОРТУ, ЄДНОСТІ ТА СТУДЕНТСЬКОГО ДУХУ!
Університетський благодійний турнір з міні-футболу «Сила у грі, сила в добрі» згуртував студентів трьох факультетів навколо спільної мети — допомоги ЗСУ. Спорт, патріотизм і волонтерство злилися в єдиний потужний жест підтримки наших захисників...
Студентська наукова конференція приурочена 125-річчю від дня народження професора Симона Самійловича Рубіна
24 квітня в читальній залі Nº2 бібліотеки Уманського національного університету відбулося пленарне засідання студентської наукової конференції, приуроченої 125-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства, професора Симона Самійловича РУБІНА.
У університеті відбувся теплий та натхненний Великодній благодійний ярмарок, що об’єднав студентів, викладачів і працівників усіх факультетів. Смачна випічка, творчі виступи, майстер-класи та щирі посмішки створили особливу атмосферу добра. Усі зібрані кошти будуть передані на підтримку наших захисників — разом ми творимо великі справи...
16 квітня молодь Умані об'єдналася заради спільної мети — зробити набережну Осташівського ставу чистою та затишною. Екологічна акція «Чисте серце міста» згуртувала студентів кількох вишів, які власноруч прибирали сміття та дбали про довкілля...
Дипломи переможців та подяки учасникам Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів»
Відзначення дипломами та подяками усіх учасників Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів»
Вітаємо переможців Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів»
У 2024/2025 навчальному році на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів». Метою якого було стимулювання наукової діяльності, створення умов для реалізації екологічних ідей студентської молоді, навичок генерації грунтозахисних технологій, їх презентації та впровадження у виробництво, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних викликів та загроз.
НЕЗЛАМНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ — ТЕМА ВИХОВНОЇ ГОДИНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОНОМІЇ
18 березня на факультеті агрономії відбулася виховна година, присвячена незламності українського народу. Студенти разом із кураторами згадали визначні дати новітньої історії України — День Героїв Небесної Сотні, початок російсько-української війни, спротив окупації Криму та героїчну оборону українських міст...
Поділяємо біль утрати, сумуємо і підтримуємо в дні скорботи
Ректорат, профспілковий комітет, трудовий колектив і студентська спільнота Уманського національного університету щиро співчувають завідувачці кафедри агрохімії і ґрунтознавства ЧЕРНО Олені Дмитрівні з приводу тяжкої та непоправної втрати – смерті батька, ЧЕРНО Дмитра Степановича, Заслуженого працівника культури України. Щиро поділяємо Ваше горе і висловлюємо слова співчуття і підтримки Вам, Вашим близьким і рідним. Світлі спогади про людину, яка чесно та гідно прожила своє життя на благо України завжди залишаться у нашій пам’яті…
У вересні 2025 року в Україні розпочинається обов’язкова базова загальновійськова підготовка (БЗВП) для студентів закладів вищої освіти. Це нововведення є частиною комплексної реформи системи військової підготовки громадян та реалізується відповідно до змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», підписаних Президентом України Володимиром Зеленським 15 січня 2025 року.
Щоб відповісти аграріям на низку актуальних питань ізапропонувати ефективні технологічні рішення ми розпочали серію досліджень на демо-полігонах KERNEL навесні 2024 р. У серпні ознайомили вас із проміжними результатами, а тепер настав час підбити підсумки: які з прогнозів справдилися, які технології спрацювали найкраще, яка ефективність біологізації.
У світі наукових досліджень унікальність є ключовим фактором для успішної публікації та визнання вашої роботи. Стратегії підвищення унікальності наукових робіт не тільки допомагають уникнути плагіату, але й забезпечують вашій дослідницькій діяльності більшу цінність і значущість.