20.07.2021
Курс з органічного лідерства в Україні (OLC)Читати повністю

Курс з органічного лідерства в Україні (OLC)

Цей курс розроблено з метою підтримки існуючих та потенційних лідерів, які прагнуть дійсно сталих змін в сільському господарстві.

01.07.2021
Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (денна форма навчання)Читати повністю

Вітаємо випускників факультету агрономії з успішним підтвердження високого рівня знань й отриманням кваліфікації бакалавра з агрономії. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання! Нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива, нових вагомих трудових здобутків на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!

22.06.2021
Особливості обробітку ґрунту в умовах змін кліматуЧитати повністю

Особливості обробітку ґрунту в умовах змін клімату

Поради науковців у змінах систем основного обробітку ґрунту на шляху до раціонального управління вологою. Спільно з вітчизняними вченими та результатами численних польових досліджень проаналізовано, як на запаси вологи впливає заміна оранки безполицевими обробітками зі зміною її глибини.

10.06.2021
Співпраця з аграріями Кіровоградщини!Читати повністю

Співпраця з аграріями Кіровоградщини!

З метою розширення співпраці з впровадження елементів дуальної освіти 9 червня 2021 року викладачі факультету агрономії відвідали одне з провідних підприємств Кіровоградщини ПСП «Еліт».

Запрошення на роботу Читати повністю

Запрошення на роботу

Подільська районна держава адміністрація Одеської області запрошує на роботу випускників факультету агрономії Уманського національного університету садівництва

09.06.2021
Підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівниківЧитати повністю

Підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників

Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» запрошує взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Сучасні підходи до картографування ґрунтів із використанням GIS – технологій» і курсах підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників за напрямом: «Інформаційне забезпечення технологій сталого управління ґрунтовими ресурсами та збереження родючості ґрунтів»

09.06.2021
Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (заочна форма навчання)Читати повністю

З 01 по 08 червня 2021 року відбулося засідання екзаменаційної комісії факультету агрономії. Всі студенти показали належний рівень знань з дисциплін, що вивчали впродовж п’яти та трьох років і більшість з них виявили бажання продовжити навчання в Уманському НУС за освітнім рівнем «Магістр».

04.06.2021
Молодіжний аграрний самітЧитати повністю

Молодіжний аграрний саміт

Запрошуємо студентів Уманського національного університету садівництва віком від 18 до 25 років узяти участь у Молодіжному аграрному саміті. Потенційні учасники повинні надіслати мотиваційний лист, резюме, зняти трихвилинний відеоролик про свої ідеї стосовно проблеми нестачі продуктів харчування в контексті цілей сталого розвитку ООН.

02.06.2021
Стартує всеукраїнський конкурс Здоров’я поляЧитати повністю

Стартує всеукраїнський конкурс Здоров’я поля

Онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з компанією AgriLab та за підтримки Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти України оголошує про проведення всеукраїнського конкурсу для студентів аграрних закладів освіти та молодих фахівців «Здоров’я поля».

05.05.2021
Agricultural innovative technologies for sustainable future: theory and practical application of Surfactants and Microbiological productsЧитати повністю

У рамках співпраці між Уманським національним університетом садівництва та ЗАТ «Nando» Каунаського університету (Литва) проведено робочу зустріч представників обох сторін.

18.02.2021
Ювілей науковцяЧитати повністю

Ювілей науковця

16 лютого 2021 року свій 80-тий День народження відзначає доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Заслужений професор Уманського національного університету садівництва, академік Міжнародної академії аграрної освіти Володимир Омельянович Єщенко