Конкурсний донабір експертів зі студентів та аспірантів Читати повністю

Конкурсний донабір експертів зі студентів та аспірантів

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти запрошує студентів та аспірантів стати експертом з акредитації освітніх програм, експертом з покращень вищої освіти, експертом з практик інших закладів та відповідальним учасником освітнього середовища

СПОРТИВНИЙ ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКАЧитати повністю

СПОРТИВНИЙ ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА

5 жовтня в Білогрудівському лісі відбулися традиційні для факультету агрономії спортивні змагання між студентами 1 курсу – «Кубок декана».

ВИБОРИ ДО РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯЧитати повністю

ВИБОРИ ДО РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

1 жовтня 2020 року на факультеті агрономії відбулися вибори до Ради студентського самоврядування.

Кіно під відкритим небом стає традиційнимЧитати повністю

Кіно під відкритим небом стає традиційним

Кіно під відкритим небом стає традиційним на факультеті агрономії. А все тому, що ми дуже часто отримуємо прохання від студентів знову провести цей захід. Це й не дивно, адже кому не сподобається чудовий теплий вечір, за переглядом фільму в приємній компанії, з поп-корном і смачними напоями.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТЧитати повністю

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

На базі Миколаївського національного аграрного університету оголошено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство».

16.09.2020
Колектив Уманського НУС висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті ЄФІМЧУКА Володимира МихайловичаЧитати повністю

Колектив Уманського національного університету садівництва висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті колишнього випускника факультету агрономії, кандидата економічних наук Єфімчука Володимира Михайловича.

15.09.2020
V Міжнародна науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука»Читати повністю

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Федерація органічного руху України, за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» оголошують конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу)