Тарас Шевченко – символ опору російській експансіїЧитати повністю

Тарас Шевченко – символ опору російській експансії

І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі (Тарас Шевченко)

09.02.2022
Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освітиЧитати повністю

Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти

Науково-методнчиий центр ВФПО за підтриіунси ФАО 29 березня 2022 року проводитиме V Міжнародну науково-пракі ичну коїіфереіініїо «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти»

Запрошення на роботу Читати повністю

Запрошення на роботу

Товариство з додатковою відповідальністю «Шамраївський цукровий завод», а також ТОВ «Щедра нива» запрошують на роботу на посаду агронома

Твій крок у сучасне агро!Читати повністю

Твій крок у сучасне агро!

До 10 грудня триватиме набір на 7 профільних курсів. Тренінговий центр розрахований на студентів бакалаврату (3–4 курси) та магістратури, а також для всіх, хто хоче розширити знання у спеціальності та здобути практичний досвід. Програма проєкту надає реальну можливість абсолютно безкоштовно здобути всі необхідні навички для роботи в агросфері майбутнього.

12.11.2021
Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія» та з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»Читати повністю

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія» та з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»

Козацькі забави – 2021Читати повністю

Козацькі забави – 2021

12 жовтня в нашому університеті відбувалися щорічні «Козацькі забави», які були приурочені Дню захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці.

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯЧитати повністю

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводив національний збір коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України!

КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМЧитати повністю

КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

На початку нового навчального року Рада студентського самоврядування вкотре демонструвала «Кіно під відкритим небом» на стадіоні Уманського НУС. А все тому, що ми дуже часто отримуємо прохання від студентів знову провести цей захід і це вже стало гарною щорічною традицією. Кінострічку для перегляду обирали шляхом голосування, проведеним заздалегідь у соціальних мережах Instagram та Facebook. За його результатами було визначено, яке ж кіно хочуть бачити наші студенти. Ним стала французька комедія – «Хто твоя бабуся, чувак?».

ВИБОРИ НОВОГО СКЛАДУ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯЧитати повністю

ВИБОРИ НОВОГО СКЛАДУ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

9 вересня на факультеті агрономії відбулися щорічні вибори до Ради студентського самоврядування. Кандидатів для таємного голосування обирали згідно з чинними вимогами Міністерства освіти та науки України.

Органічне агровиробництво: освіта і наукаЧитати повністю

Органічне агровиробництво: освіта і наука

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки Німецько-українського проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» 27 жовтня 2021 року проводитиме VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне агровиробництво: освіта і наука».

Перше вересня – День знань!Читати повністю

Перше вересня – День знань!

Традиційно 1 вересня вважають Днем знань. Для школярів він є першою сходинкою до шкільного життя, а для студентів – першим кроком у доросле, самостійне студентське буття. Першого вересня факультет агрономії відчинив свої двері юнакам і дівчатам, які нещодавно встали з-за шкільних парт і вже впевнено крокують до поставлених цілей. Вони повні сил та натхнення вивчати обрані професії.