+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Магістр

ВСТУП 2023

МАГІСТРАТУРА

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 201 АГРОНОМІЯ

Для здобуття вищої освіти за оствітнім ступенем "Магістр" приймаються особи, які раніше здобули ступінь "Бакалавр", "Магістр" або "Спеціаліст".

Для вступу на навчання до Уманського НУС для здобуття ступеня магістра вступники на основі диплома бакалавра за кошти державного бюджету, або фізичних та юридичних осіб складають:

  • ЄВІ – єдиний вступний іспит – форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч ЄВІ міститиме:

1) 30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська на вибір вступника);

2) 33 завдання з тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

  • Фахове випробування – форма вступного випробування, що проводиться у навчальному закладі для вступу на основі здобутого ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, що передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.

Завдання ТЗНК  буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, з іноземних мов – до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

********************************************************************************************************************************

УВАГА!

Для здобуття вищої освіти за оствітнім ступенем "Магістр", на основі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, або освітнього ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб здобувачі складають в університеті:

  • тест з іноземної мови;
  • фаховий іспит.

*********************************************************************************************************************************

Тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК)

Тест складається з двох частин: частина 1 – «Вербально-комунікативний компонент», частина 2 – «Логіко-аналітичний компонент».

Загальна кількість тестових завдань у роботі – 33. Частина 1 містить 18 завдань, частина 2 – 15 завдань. Усі завдання мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише одна правильна.

Завдання демонстраційного тесту 2023 року ЄВІ з ТЗНК можна побачити ТУТ, або 2024 року ТУТ.

Іноземна мова

В інструкції до блоку ЄВІ з іноземної мови зазначено, що тест містить 30 запитань, об’єднаних у 4 завдання. Завдання 1 містить 6 запитань, завдання 2 – 5 запитань, завдання 3 та 4 – відповідно 10 та 9 запитань. За правильне виконання всіх завдань можна отримати 30 балів.

Завдання демонстраційного тесту ЄВІ з іноземної мови в магістратуру за 2023 рік можна побачити ТУТ.

 

Навчатися за ваучер від центру зайнятості за спеціальністю 201 Агрономія.

Отримати безкоштовне навчання можуть ті, хто вже має професійно-технічну чи вищу освіту та не перебуває на обліку в службі зайнятості. Отримати інформацію про освіту можна онлайн або ж офлайн у приймальній комісії Уманському НУС ((04744)3–07–32; (063)394–11–56; (096)821–67–74). Студенти за ваучером зможуть отримати ті ж переваги, як і інші студенти. Вимоги до кандидатів на отримання безоплатного навчання, залежно від категорій:

• мінімальний вік 45 років, а максимальний – пенсійний вік (60 років для чоловіків, та 55 років для жінок); страховий стаж (період за який сплачувались страхові внески до ПФУ) не менший від 15 років;

• звільнені з військової служби, крім строкової, або ж з державної служби у зв’язку зі скороченням штату чи за станом здоров’я. Обов’язковою умовою є не досягнення пенсійного віку та наявність вислуг не менше 10 років;

• звільнені з військової служби після участі в АТО/ООС до досягнення пенсійного віку;

• внутрішньо переміщені особи або люди з інвалідністю, які не можуть знайти роботу;

• особи, які перебували в російському полоні чи ті, хто отримав поранення внаслідок війни.

Залежно від категорії людей, які можуть отримати безкоштовне навчання, можуть знадобитись різні переліки документів. Дізнатись точний перелік документів для своєї категорії ваучера можна ТУТ.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ:

  • оригінал і копії документа державного зразка про раніше здобути освітній рівень і додатка до нього;
  • оригінал і копію паспорта, реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
  • копію військово-облікового документа для військовозобов’язаних;
  • чотири фотокартки розміром 3×4 см;
  • оригінал та копії документів, що засвідчують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 (для осіб, що мають пільги);
  • мотиваційний лист.

СТРОКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна сесія: 24 червня —  15 липня; 
  • додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня. 

Наказом також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, —  основний та додатковий. 

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

КОНТАКТИ