+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 27 лютого 2023

Проєкт ОПП

Останні новини

Штучний інтелект ChatGPT Читати повністю
22.03.2023

Штучний інтелект ChatGPT

Нещодавно штучний інтелект ChatGPT став доступним для використання в Україні. Проте, дискусії щодо нього у сфері наукових досліджень ведуться вже декілька місяців. В чому переваги та недоліки використання таких технологій у вченому середовищі та чи можна використовувати ChatGPT для наукових цілей. Для чого не слід використовувати ChatGPT?

Читати повністю

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ-СТЕЙКХОЛДЕРІВ УМАНСЬКОГО НУС З РІДНОЮ АЛЬМА-МАТЕРЧитати повністю
24.01.2023

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ-СТЕЙКХОЛДЕРІВ УМАНСЬКОГО НУС З РІДНОЮ АЛЬМА-МАТЕР

До рідної альма-матер з діловим візитом завітали: випускник факультету агрономії, академік-секретар відділення землеробства, меліорації і механізації Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук, академік Віктор Камінський; випускник факультету плодоовочівництва, провідний фахівець інституту землеробства, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААНУ Анатолій Бондарчук; випускник факультету агрономії, засновник і керівник агрофірми «Ольгопіль» Вінницької області, кандидат сільськогосподарських наук, повний кавалер орденів «За заслуги» Павло Каленич і його заступник, директор ТОВ АФ «Україна-О», випускник факультету економіки і підприємництва Михайло Федчишен; випускник факультету агрономії, засновник і керівник фермерського господарства ТАРГЕТ-«Лан» Вінницької області Володимир Павельський.

Читати повністю

AGRIACADEMY – ОНЛАЙН ОСВІТА ДЛЯ АГРАРІЇВЧитати повністю
28.12.2022

AGRIACADEMY – ОНЛАЙН ОСВІТА ДЛЯ АГРАРІЇВ

15-го грудня, розпочав роботу освітній безоплатний онлайн-простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy. Окрім представників аграрного сектору країни, платформа буде цікавою та корисною для студентів і викладачів профільних ЗВО.

Читати повністю

Всі новини