Остання редакція: 23 жовтня 2020

Рада молодих учених Уманського НУС

Міжнародний студентський фаховий творчий конкурс  «Аграрні науки і продовольство» за напрямком «Агрономія»Читати повністю
28.07.2022

Міжнародний студентський фаховий творчий конкурс «Аграрні науки і продовольство» за напрямком «Агрономія»

Студент 41-а групи факультету агрономії Уманського НУС Танасійчук Ярослав виборов диплом ІІІ ступеня!

Атестаційний екзамен бакалаврівЧитати повністю

Атестаційний екзамен бакалаврів

З 20 по 23 червня 2021 року у дистанційному режимі відбулося засідання екзаменаційної комісії, щодо приймання атестаційного екзамену в студентів 21-мб-а (молодший бакалавр), 31-к-а, 32-к-а, 33-к-а (бакалавр за скороченим терміном навчання) та 41-а, 42-а, 43-аг 44-ас (бакалавр) груп за ступенем вищої освіти бакалавр (денна форма навчання).

Українські науковці вперше презентували науково-інформаційну систему URIS на міжнародному рівніЧитати повністю
10.06.2022

13 травня 2022 року українські дослідники виступили з постерною доповіддю «Creating Ukrainian Research Information System» у межах Міжнародної конференції з сучасних науково-дослідних інформаційних систем CRIS 2022 у м. Дубровик (Хорватія).

Відеоанотація: особливості створення та використанняЧитати повністю
08.06.2022

Відеоанотація: особливості створення та використання

Відеоанотація – новий цифровий формат в роботі з науковим дослідженняму, якому акцентується увага на різних частинах дослідження у формі графічного відображення, записаних відеоматеріалів, або навіть презентацій PowerPoint.