Рада молодих учених Уманського НУС

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)Читати повністю
18.06.2024

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)

Універсальність доктора філософії PhD визначається у всьому світі, виконуючи наукові дослідження, що ведуть до нових відкриттів та створення сучасних, інноваційних технологій, сприяючи прогресу в науці.

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Агрономія!Читати повністю
17.06.2024

Студенти факультету агрономії Уманського національного університету садівництва, Остроумов Артем та Бурханов Володимир представляли проєкт на Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство», який проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету за напрямком Агрономія, з грудня 2023 по червень 2024 року.

Вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив»Читати повністю

Вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив»

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки та в рамках реалізації німецько-українського проєкту «FABU» 19 червня 2024 р. проводитиме он-лайн вебінар: «Підвищення коефіцієнта використання поживних речовин із добрив» за участю провідних німецьких експертів.

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!Читати повністю

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

День науки — це не лише нагода підсумувати досягнення, але й стимул для нових звершень. Ми пишаємося нашими студентами, їхнім прагненням до знань та вдосконалення. Ваша невпинна робота над новими дослідженнями, пошуком істини та відкриттям нового заслуговує найвищої поваги.