09.06.2021
Підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівниківЧитати повністю

Підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників

Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» запрошує взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Сучасні підходи до картографування ґрунтів із використанням GIS – технологій» і курсах підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників за напрямом: «Інформаційне забезпечення технологій сталого управління ґрунтовими ресурсами та збереження родючості ґрунтів»

09.06.2021
Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (заочна форма навчання)Читати повністю

З 01 по 08 червня 2021 року відбулося засідання екзаменаційної комісії факультету агрономії. Всі студенти показали належний рівень знань з дисциплін, що вивчали впродовж п’яти та трьох років і більшість з них виявили бажання продовжити навчання в Уманському НУС за освітнім рівнем «Магістр».

Молодіжний аграрний самітЧитати повністю

Молодіжний аграрний саміт

Запрошуємо студентів Уманського національного університету садівництва віком від 18 до 25 років узяти участь у Молодіжному аграрному саміті. Потенційні учасники повинні надіслати мотиваційний лист, резюме, зняти трихвилинний відеоролик про свої ідеї стосовно проблеми нестачі продуктів харчування в контексті цілей сталого розвитку ООН.

Стартує всеукраїнський конкурс Здоров’я поляЧитати повністю

Стартує всеукраїнський конкурс Здоров’я поля

Онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з компанією AgriLab та за підтримки Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти України оголошує про проведення всеукраїнського конкурсу для студентів аграрних закладів освіти та молодих фахівців «Здоров’я поля».

05.05.2021
Agricultural innovative technologies for sustainable future: theory and practical application of Surfactants and Microbiological productsЧитати повністю

У рамках співпраці між Уманським національним університетом садівництва та ЗАТ «Nando» Каунаського університету (Литва) проведено робочу зустріч представників обох сторін.

Ювілей науковцяЧитати повністю

Ювілей науковця

16 лютого 2021 року свій 80-тий День народження відзначає доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Заслужений професор Уманського національного університету садівництва, академік Міжнародної академії аграрної освіти Володимир Омельянович Єщенко

ДЕНЬ АГРОНОМА: ОТРИМАТИ ГАРАНТОВАНИЙ УРОЖАЙЧитати повністю

ДЕНЬ АГРОНОМА: ОТРИМАТИ ГАРАНТОВАНИЙ УРОЖАЙ

Як отримати гарантований урожай сільськогосподарських культур? Чи не найважливіше питання сільськогосподарського виробництва! Відповідь на нього та шляхи вирішення цієї проблеми обговорювались на щорічній конференції «День агронома» за участі науковців факультету агрономії нашого університету.

Увага! Оплата за навчанняЧитати повністю

Увага! Оплата за навчання

Увага! Нагадуємо, що станом до 1 лютого 2021 року необхідно здійснити оплату за навчання в другому семестрі 2020–2021 навчального року. Реквізити для оплати ТУТ.

24.12.2020
Застосування новітніх ПАР та ад’ювантів в сучасному сільскогосподарському виробництвіЧитати повністю

Виступ завідувача кафедри загального землеробства Уманського НУС, доцента Олександра Карнахуха присвячений новітнім технологіям вирощування сільськогосподарських культур в рамках співпраці з передовими міжнародними аграрними компаніями.

Допомагати легко, приєднуйтеся!Читати повністю

Допомагати легко, приєднуйтеся!

Вчергове студенти і викладачі факультету агрономії Уманського національного університету садівництва разом з Уманською міськрайонною організацією товариства Червоного Хреста відзначаили міжнародний День волонтерства.