Всесвітній день психічного здоров’я!Читати повністю

Всесвітній день психічного здоров’я!

Щороку 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Тема 2023 року, встановлена Всесвітнім фондом психічного здоров’я, – «Психічне здоров’я – універсальне право людини».

«НАЙСИЛЬНІШІ НАЩАДКИ КОЗАКІВ»Читати повністю

«НАЙСИЛЬНІШІ НАЩАДКИ КОЗАКІВ»

Курінь факультету агрономії «Нащадки козаків» змагався з командами інших факультетів та командою із сусідньої Січі і як завжди показали чудовий результат!...

НОВАТОРСЬКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДРІБНИХ ФЕРМЕРІВЧитати повністю

НОВАТОРСЬКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДРІБНИХ ФЕРМЕРІВ

Запущено першу у світі платформу штучного інтелекту для сімейних фермерських господарств. Платформа Hi Saai на базі WhatsApp використовує мільярди точок даних в інтернеті для розробки складної структури, в межах якої повна відповідь на низку запитань, пов'язаних із фермою, дається протягом кількох хвилин.

Міжнародні публікаціїЧитати повністю

Міжнародні публікації

Студенти факультету агрономії освітнього рівня «Магістр» приймали активну участь у міжнародних конференціях різних країн: Англія, Франція, Уме́о, Литва та ін.

23.08.2023
Impact Factor для AHCI та ESCIЧитати повністю

Impact Factor для AHCI та ESCI

Одним із важливих наукометричних індексів є імпакт-фактор (IF) чи журнальний імпакт-фактор (JIF), який найкраще характеризує престиж журналу в певній галузі

08.08.2023
Prometheus платформа онлайн-освіти в УкраїніЧитати повністю

Prometheus платформа онлайн-освіти в Україні

Prometheus - українська платформа масових відкритих онлайн-курсів та найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступними для всіх.

29.06.2023
Атестаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (денна та заочна форми навчання) освітнього рівня «Бакалавр»Читати повністю

Студенти 51-з-а, 31 к-з-а (з 05 по 06.06.2023 р.) та 41-а, 42-а, 43-а, 44-а, 31-ка і 32-ка груп (з 21 по 28.06.2023 р.) складали атестаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія освітнього рівня "Бакалавр"

19.06.2023
Вітаємо переможців першого туру ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Агрономія!Читати повністю

За результатами II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» студенти факультету агрономії Уманського НУС: Андрій КОСТІВ – 11-м-за і Максим ОЛІЙНИК 41-а групи вибороли диплом І ступеня за напрямком Агрономія.

Зустріч гарантів ОП 201 Агрономія УНУС і ІАП НААНЧитати повністю

Зустріч гарантів ОП 201 Агрономія УНУС і ІАП НААН

У КОЛІ ДРУЗІВЧитати повністю

У КОЛІ ДРУЗІВ

Відпочинок на свіжому повітрі – це завжди корисно. З метою спілкування, зближення і нових знайомств напередодні Дня друзів була організована поїздка студентів і викладачів усіх факультетів Уманського НУС у Білогрудівський ліс. Організатори підготували насичену програму з різноманітними конкурсами і спортивними змаганнями. Після активної частини відпочинку на студентів і викладачів чекала смачна юшка з риби та канапки.

26.05.2023
«АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво»Читати повністю

«АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво»

Освітній проєкт «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» продовжують реалізувати проєкт «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Pаді повідомити про старт другого напряму «Працевлаштування», який відкриває ще більше можливостей для студентів та молодих спеціалістів, які прагнуть розвиватися в агросфері.

26.05.2023
«Миронівський Хлібопродукт» запрошує до участі в проєкті «MHP AGRI Future»Читати повністю

«Миронівський Хлібопродукт» запрошує до участі в проєкті «MHP AGRI Future»

Провідний український агрохолдинг "Миронівський Хлібопродукт" запрошує студентів 3+ курсу аграрних спеціальностей до участі в проєкті "MHP AGRI Future".