
РОБОТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ АГРОНОМІЯ
Компанія KERNEL запрошує на постійну роботу (м. Золотоноша).
Компанія KERNEL запрошує на постійну роботу (м. Золотоноша).
У 2024/2025 навчальному році на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів». Метою якого було стимулювання наукової діяльності, створення умов для реалізації екологічних ідей студентської молоді, навичок генерації грунтозахисних технологій, їх презентації та впровадження у виробництво, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних викликів та загроз.
18 березня на факультеті агрономії відбулася виховна година, присвячена незламності українського народу. Студенти разом із кураторами згадали визначні дати новітньої історії України — День Героїв Небесної Сотні, початок російсько-української війни, спротив окупації Криму та героїчну оборону українських міст...
Ректорат, профспілковий комітет, трудовий колектив і студентська спільнота Уманського національного університету щиро співчувають завідувачці кафедри агрохімії і ґрунтознавства ЧЕРНО Олені Дмитрівні з приводу тяжкої та непоправної втрати – смерті батька, ЧЕРНО Дмитра Степановича, Заслуженого працівника культури України. Щиро поділяємо Ваше горе і висловлюємо слова співчуття і підтримки Вам, Вашим близьким і рідним. Світлі спогади про людину, яка чесно та гідно прожила своє життя на благо України завжди залишаться у нашій пам’яті…
У вересні 2025 року в Україні розпочинається обов’язкова базова загальновійськова підготовка (БЗВП) для студентів закладів вищої освіти. Це нововведення є частиною комплексної реформи системи військової підготовки громадян та реалізується відповідно до змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», підписаних Президентом України Володимиром Зеленським 15 січня 2025 року.
Щоб відповісти аграріям на низку актуальних питань ізапропонувати ефективні технологічні рішення ми розпочали серію досліджень на демо-полігонах KERNEL навесні 2024 р. У серпні ознайомили вас із проміжними результатами, а тепер настав час підбити підсумки: які з прогнозів справдилися, які технології спрацювали найкраще, яка ефективність біологізації.
У світі наукових досліджень унікальність є ключовим фактором для успішної публікації та визнання вашої роботи. Стратегії підвищення унікальності наукових робіт не тільки допомагають уникнути плагіату, але й забезпечують вашій дослідницькій діяльності більшу цінність і значущість.
Scopus презентує світу новітню розробку «Emerging themes», що відкриває нові можливості для науковців, дозволяючи на початкових етапах виявляти напрямки, що можуть стати ключовими у майбутніх дослідженнях. Це дає змогу вченим визначати перспективні дослідження ще до того, як вони стануть загальновідомими, забезпечуючи важливу конкурентну перевагу.
29 січня Україна вшановує пам’ять героїв Крут – відважних юнаків, які віддали свої життя за свободу та незалежність своєї держави. . .
16 січня розпочинаємо курс лекцій з регенеративного сільського господарства, який буде прочитаний професорами і дослідниками університету Вагенінген (Нідерланди) англійською мовою із синхронним перекладом на українську. Курс розроблено спеціально для студентів проекту Агрокебети рівня магістер, але зважаючи на актуальність теми, запрошуємо доєднатись і викладачів. Лекції відбудуться 16, 23, 30 січня та 6 і 13 лютого з 10:00 до 12:00 з використанням Zoom.
На рівні університету наукові конференції особливо важливі для студентів та молодих вчених, оскільки вони мають можливість представити свої роботи перед викладачами та колегами. Конференції є важливою частиною для формування наукових мереж, які можуть сприяти спільним дослідженням та проєктам, розвитку міжнародної співпраці та просуванню нових ідей на глобальному рівні.