«Агрополітичні дебати»

Вже п'ятий рік поспіль за ініціативи проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» в аграрних закладах освіти проводять конкурс «Агрополітичні дебати» – ефективна педагогічна технологія, що сприяє розвитку логічного і критичного мислення, комунікативної культури та навичок публічного виступу.

Сформована команда від факультету агрономії завжди приймала активну участь у конкурсі «Агрополітичні дебати». Цього року факультет на конкурсі, що пройшов в онлайн-форматі, представляли студенти ІІІ та ІV курсів: Ковтун Сергій (32-а група), Топольник Роман (41-а група) та Дяченко Анна – (43-аг група). За результатами жеребкування команда отримала досить суперечливу, але не менш цікаву тему, а саме: «Переробка аграрної сировини – виклики і можливості (в контексті експорту та забезпечення внутрішнього споживання)». У дебатах студенти показали свою обізнаність аналізованої тематики, а також продемонстрували вміння працювати в команді, концентруватися на суті проблеми і відстоювати свою точку зору щодо важливих аграрно-політичних питань в Україні. Тому результат був очікуваним і команда факультету агрономії зайняла почесне призове третє місце. Також окремим призом була відзначена учасниця команди Дяченко Анна.

Бажаємо всім учасникам не зупинятися на досягнутому і надалі розвивати свої знання і вміння.

Ірина Рассадіна,
заступник декана з виховної роботи