Атестаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (денна та заочна форми навчання) освітнього рівня «Бакалавр»

З 05 по 28 червня 2023 року відбулося засідання екзаменаційної комісії факультету агрономії. Головою екзаменаційної комісії була доцент кафедри рослинництва Уманського національного університету садівництва Лідія КОНОНЕНКО. У складі екзаменаційної комісії працювали також доценти кафедри рослинництва: Наталія ПОЛТОРЕЦЬКА, Світлана ТРЕТЬЯКОВА та кафедри загального землеробства Андрій НОВАК. Обов’язки секретаря виконувала викладач  кафедри рослинництва Наталія КЛИМОВИЧ.

Студенти 51-з-а, 31 к-з-а (з 05 по 06.06.2023 р.) та 41-а, 42-а, 43-а, 44-а, 31-ка і 32-ка груп (з 21 по 28.06.2023 р.) складали атестаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія освітнього рівня "Бакалавр". Для здобувачів, які з поважних причин не мали змоги з’явитися паралельно проводилася Zoom конференція, в якій брали участь і наші захисники із ЗСУ. Всі студенти показали належний рівень знань з дисциплін, що вивчали впродовж років навчання і більшість з них виявили бажання продовжити навчання в Уманському НУС за освітнім рівнем «Магістр».

Андрій НОВАК,
доцент кафедри загального землеробства