Атестація ОС "Бакалавр" (заочна форма навчання)

З 01 по 03 червня 2021 року відбулося засідання екзаменаційної комісії у дистанційному режимі, щодо приймання комплексного кваліфікаційного та атестаційного екзамену в студентів 51-з-а, 31-к-з-а та 32-к-з-а/п груп за ступенем вищої освіти бакалавр (заочна форма навчання), галузь знань 20 Аграрні науки та продовольство, спеціальність 201 Агрономія.

Головою екзаменаційної комісії був доцент кафедри загального землеробства кандидат с.-г. наук Андрій Васильович Новак. Інші члени екзаменаційної комісії: доцент кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка, кандидат с.-г. наук Наталія Миколаївна Полторецька; доцент кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка, кандидат с.-г. наук Лідія Михайлівна Кононенко; доцент кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка, кандидат с.-г. наук Андрій Олександрович Січкар.

Після того, як голова ЕК розпочав засідання, він проконсультував здобувачів, попередив, що процес авторизації здобувачів обов’язково буде записуватися, а також процедуру здачі екзамену на навчальній інтернет-платформі Уманського НУС.

Тож вітаємо випускників факультету агрономії з успішним захистом знань. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива, нових вагомих трудових здобутків на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Секретар ЕК

Вячеслав Яценко