Благочинність у дні Великого посту

«Тому, хто не збагнув науку добра,

всяка інша наука приносить лише шкоду»

Для українців Великдень – це особливе свято, коли не тільки слідують традиціям і вірять у диво, а самі творять добро. Тож в дні Великого посту, варто замислитись над своїми вчинками, бо це час, коли кожному з нас треба бути добрішим, терпішим і милосердним.

Студенти факультету агрономії Уманського національного університету  садівництва завжди долучаються до ініціатив благодійних організацій та самостійно ініціюють такі заходи.

Не залишилось студенство байдужим до  маленької уманчанки Анни Пуріс, яка страждає невиліковну хворобу нейрофіброматоз. Вони збирали кошти на підтримку в лікуванні.

Також студенти факультету взяли участь в у міській акції «Серце до серця». Метою якої стало зібрати кошти на придбання медичного обладнання для діагностики та лікування дітей з хворобами серця.

Разом з куратором 31 -а групи Юрієм Накльокою студенти долучилися до благодійного марафону «Денис живи», для того щоб зібрати кошти на лікування 12-річного хлопчика Дениса Терещука.

Студенти факультету закликають усіх небайдужих підтримати наших маленьких хворих уманчан і повернути їх дитячу віру в диво!

Реквізити:

5168 7554 2124 8705 – Терещук Юрій Олександрович (батько Дениса)

5168755111019085 – Пуріс Віра (мати Анна)

Олена Черно,

заступник декана з виховної роботи

факультету агрономії