БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК У ПІДТРИМКУ ЗСУ

Ми переживаємо важкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Неможливо залишатися осторонь подій, що відбуваються навколо нас, і важливо відкрито висловлювати свою громадянську позицію. З перших днів війни колектив та студентство факультету агрономії Уманського Національного Університету активно займаються волонтерською діяльністю, надаючи допомогу українським захисникам та цивільному населенню.

Кожен такий захід об'єднує університетську родину УНУС у єдиному бажанні допомогти нашим військовим прискорити перемогу над російськими окупантами та відновити мир в Україні.

Представлені на ярмарку товари вражали різноманіттям: ялинкові іграшки, виготовлені з різних матеріалів, найрізноманітніші кондитерські вироби та страви, приготовані студентами власноруч.

Студенти УНУС із задоволенням долучилися до участі в благодійному ярмарку як власники лотів, так і ті, хто придбавав їх за допомогою донатів. Вони вказують, що подібні заходи давно стали культурною складовою університетського життя та підтримують ідею частіших внесків на потреби бійців Збройних Сил України. Героїзм військових надає студентам можливість продовжувати навчання та отримувати бажану професію.

Щиро дякуємо всім за активність та підтримку тих, хто долучився до благодійного ярмарку! Разом ми робимо все можливе для нашої перемоги.

Iрина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи