Чужих дітей не буває — усі вони наші!

У ці важкі часи для всіх нас важлива будь-яка підтримка. Але є самі вразливі верстви населення – це діти-сироти і саме вони потребують її найбільше. Чужих дітей не буває — усі вони наші! Сьогодні цей вислів має надважливе значення. Діти без батьківського піклування перебувають у зоні підвищеного ризику і, як ніколи, їм потрібна наша допомога. В дитячих будинках нагальна потреба в багатьох речах, але насамперед діток-сиріт потрібно забезпечити продуктами харчування. Тому студентами та викладачами факультету агрономії були зібрані кошти для їх придбання. Ми робимо усе, щоб діти були щасливими, адже саме для цього ми живемо та працюємо. В цей час ми відчуваємо єдність та прагнемо робити добрі справи й надалі.

Ірина
Рассадіна