ДЕНЬ АГРОНОМА: ОТРИМАТИ ГАРАНТОВАНИЙ УРОЖАЙ

Саме під такою назвою 10 лютого 2021 року у місті Києві відбулась практична конференція за участю керівників та агрономів провідних агропідприємств України, науковців та виробників насіння, ЗЗР, тощо. Метою цього заходу було налагоджування комутаційних процесів між усіма учасниками ринку, обмін досвідом виробництва, ознайомлення з новітніми технологіями та продуктами для сучасного сільськогосподарського виробництва. Одним зі спікерів заходу був завідувач кафедри загального землеробства Уманського національного університету садівництва, кандидат с.-г. наук, доцент Олександр Карнаух. У своїй доповіді він презентував лінійку ад’ювантів литовського виробника «NANDO» дія яких спрямована на забезпечення оптимальної дії засобів захисту рослин, а також відмітив основні аспекти співпраці цієї компанії з Уманським національним університетом садівництва, на базі якого проводиться вивчення зазначених продуктів на базі госпдоговірних і грантових тематик.