День Туризму на факультеті АГРОНОМІЇ

Туризм – один із видів активного відпочинку, який асоціюється з подорожами, пізнанням світу та відкриттям нових територій. Однак є люди, для яких туризм – це життя, сповнене постійного навчання, розуміння природи та особистого виховання.

27 вересня – День туризму. А це означає, що всі люди в усьому світі, так чи інакше пов'язані з туризмом, екскурсіями і поїздками: здійснюють навколосвітню подорож або вибралися на день за місто, в ліс, непосидючі дикуни з рюкзаком за плечима, піші та автомобілісти, в своїй країні та за її межами.

Подорожі стали невід’ємною частиною життя багатьох людей. Під час подорожі ми зустрічаємось з новими людьми, пам’ятками, цікавими місцями.

Факультет агрономії Уманського національного університету садівництва також не залишився осторонь цього свята. На факультеті склалась гарна традиція – похід до Білогрудівського лісу, де третій рік поспіль відбуваються змагання між студентами першого курсу для здобуття «Кубка декана», який ми і приурочили до Дня туризму.

Відкрили це свято голова ради студентського самоврядування Антоніна Коханова та член ради Владислав Величко, які й представили журі змагань: заступників декана Лідію Кононенко, Ірину Рассадіну та викладачів кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Володимира Бурбу, Наталію Гребінюк та Віктора Колібабчука.

Метою свята було залучення першокурсників до спорту та здорового способу життя. Студенти мали змогу поборотися за кубок, проявити свої спортивні можливості і гарно відпочити на свіжому повітрі в колі нових друзів та викладачів.

Цікаві конкурси, такі як: «Представлення команди», «Хто в домі хазяїн», «Бліц питання», «Надування повітряних кульок на швидкість» та різноманітні естафети, запалили дух суперництва між першокурсниками.

На спортивному майданчику Білогрудівсього лісу вирував шквал позитивних емоцій та спортивного азарту. Студенти вболівали та всіляко підтримували свої команди.

Членам журі було важко визначити переможців, адже розрив між командами був мінімальним.

Отже, почесне третє місце розділили між собою команди студентів 11-а та 12-а груп, друге місце вибороли студенти 14-ас групи, а головний приз – Кубок декана здобули студенти 13-аг групи. Всі команди були нагороджені грамотами.

І звичайно після таких силових змагань, для відновлення сил та енергії, на всіх чекав козацький куліш, який приготували члени ради студентського самоврядування факультету агрономії.

Всі залишилася задоволеними, з масою позитивних емоцій та вражень, заряджені силою і бажанням для нових звершень.

Грановська Марія, член ради студентського самоврядування факультету агрономії