Діти перемоги

На факультеті агрономії  був проведений тематичний вечір “Діти перемоги” присвячений Дню пам'яті та примирення та Дню перемоги

Це день пам'яті про загиблих, данина пошани всім ветеранам війни. Ми з болем розуміємо, що з кожним роком стає все менше учасників та свідків тих героїчних часів. Важливо зберегти історичну пам'ять про тих, хто відстояв свободу нашої держави, подарував нам можливість жити на рідній землі. Саме тому радою студентського самоврядування факультету агрономії та студентами 14 – ас, 21 –а , 32 – аг груп був проведений вечір пам’яті під час якого присутнім було представлено документальний фільм «Діти перемоги», присвячений трагічним подіям, які пережила Україна у Другій світовій війні. Від побаченого в жилах присутніх застигала кров та перехоплювало подих.

Студенти 14 – ас Свинарський Олександр та 32 – аг Коханова Антоніна розповіли, що під час Другої світової війни воєнні дії відбувалися на території України та коротко про фільм побудований на історіях живих свідків масштабної трагедії, яку Україна пережила з 1939 по 1945 рік, потрапивши в самий епіцентр Німецько-радянської війни. В основу драми лягли шість оповідань головних героїв стрічки з різних куточків України, які ще дітьми пережили жахіття тих років. У кожного своя історія та своє ставлення до війни й перемоги.

На завершення тематичного вечора рада студентського самоврядування  закликали всіх присутніх 8 травня о 18,00. взяти участь у Свічковій ході Пам’яті з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення у місті Умань.

Антоніна Коханова,

голова ради студентського самоврядування